2733
2734
عنوان

کی تا حالا از بوتاکس راضی بوده

483 بازدید | 22 پست

من اصلا خطوط اخم و پنجه کلاغی نداشتم ،خواهرم بهم گفت بیا شروع کن به بوتاکس که این خطوط دیرتر بیاد رو صورتت، منو برد پیش پزشک خودش که معروف و به نام هم بود.یه بار بوتاکس انجام دادم .حالا که اثر بوتاکس رفته به شدت خط اخم و پنجه کلاغی دور چشم زدم.چیکار کنم حالا؟😔 تا حالا کسی بوده از بوتاکس نتیجه معکوس بگیره؟یعنی مجبورم دیگه ادامه بدم؟ورزشی چیزی هست عضلات صورت رو تقویت کنه خطوط از بین بره؟

خداجون... واسه هر چی که دادی، هر چی ندادی شکر❤️

بوتاکس نهایت یه ماه میمونه 

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خودم نزدم اما یکی از نزدیکانم پیشونیشو بوتاکس کرده راضیه 

ربنا و لا‌تحملنا ما لاطاقة لنابه...خدایا چیزی که طاقت تحملش رو ندارم برام مقدر نکن❤️ ما ز بالاییم و بالا میرویم ... 
2728

بوتاکس مگه فلج عضلات نیست؟ چطور عضله فلج شده دوباره عصبش وصل میشه؟شاید دکتره فقط تزریق کرده برات

آقایون به هیچ وجه درخواست دوستی ندن!در بند کسی باش که در بند حسین است:)/این چادر تاج بهشتیست که بر سر دارم/تا سر به تنم باشد،چادر کفنم باشد:)/1401/8/22...در حوالی پاییز نیمه ی ماهم را دیدم!... الحمدالله.../ جانم فدای رهبرم / پیرو مکتب سید الشهدا و حاج قاسم و فدایی کشور و رهبر و دین و مذهبم. / جمهوری اسلامی حرم است./ روایت شده از امام صادق(ع)که رسول خدا فرمودند : خدای تبارک و تعالی میفرمایند: هیچ بنده گنهکاری را وارد بهشت نمیکنم ، مگر اینکه اورا به مرض و بیماری مبتلا میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر گناهانش با آن بیماری پاک نشد و زیادتر از آن بود ، کسی را بر او مسلط میکنم که بر او ظلم کند تا کفاره گناهانش باشد، رزق و روزی اش را کم میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر این نیز برای کفاره گناهانش کافی نبود جان گرفتن او را سخت میکنم و یا در قبر بر او سخت میگیرم تا وقتی که بدون هیچ گناهی نزد من آید و اورا وارد بهشت کنم ، و اما کسی را که میخواهم وارد جهنم کنم ، او را صحیح و سالم میگذارم ، و رزق و روزی اش را زیاد مى کنم و جان دادن او را آسان می گردانم تا وقتیکه نزد من آید ، هیچ حسنه ای نداشته باشد ودر همان وقت او را وارد جهنم کنم
2738
بوتاکس مگه فلج عضلات نیست؟ چطور عضله فلج شده دوباره عصبش وصل میشه؟شاید دکتره فقط تزریق کرده برات

فلج موقت هست بعد از سه چهار ماه کامل از بین میره اثرش

اصلا محاله بوتاکس باعث بشه چروکی که نداشتی بیاد رو صورتت  من همیشه انجام میدم عالیه ۷_۸ ماه هم ...

اخه دکتر خودشم گفت که خط و چین نداری میزنم که خطوط تو صورتت دیرتر بیاد.ولی مگه میشه توی ۴ ماه ادم یهو خط اخم برداره.اونن وقتی بوتاکس داره🥺

نه ولی میخوان تا قبل عید ژل بزنن و لی کرم و سرم های لیراک خیلی سطحی شدن چروک ها

این محصولاتی که گفتید چه برندی هستن؟هزینه شون چقدره؟

اخه دکتر خودشم گفت که خط و چین نداری میزنم که خطوط تو صورتت دیرتر بیاد.ولی مگه میشه توی ۴ ماه ادم یه ...

نمی‌دونم والا ندیده بودم همچین موردی 

میخوای یه سر برو پیش دکتره ببین نظرش چیه 

اخه دکتر خودشم گفت که خط و چین نداری میزنم که خطوط تو صورتت دیرتر بیاد.ولی مگه میشه توی ۴ ماه ادم یه ...

دقیقا میشه مامان من پیش معروف ترین دکتر شهرمون زده بود 3 روز بعدش 2 تا خط عمیق براش ایجاد شده بود😰😰

2706