2733
2734
عنوان

یه نذر برای همه ی مشکل دارا و حاجت مندا که ردخور نداره..

| مشاهده متن کامل بحث + 545924 بازدید | 1716 پست

سلام لاریسا جان امیدوارم حالت خوب باشه امروز من این تاپیک شما رو دیدم امروز من شروع کردم ب خوندم امیدوارم منم حاجتمو بگیرم 

گشتم و گشتم و گشتم اول یکی بودم و تنها الان دو تا شدیم و برگشتیم به سر نقطه باز 😔خدایا حالا که دو نفریم 😍برای هم نگهدار ما رو قدرتمون رو زیاد کن تا از پس همه چیز بر بیایم👩‍👧🌹
سلام لاریسا جان امیدوارم حالت خوب باشه امروز من این تاپیک شما رو دیدم امروز من شروع کردم ب خوندم امی ...

سلام عزیزم‌

شما حاجتتون‌گرفتبد ؟

💔خسته شدم از این همه نا عدالتی کاش جون مرگ بشم 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سلام عزیزم‌ شما حاجتتون‌گرفتبد ؟

والا آجی هنوز دارم میخونم به حاجتم نزدیک شدم مشتری برا زمینم پیدا شده این شالله که ب فروش هم میرسه

گشتم و گشتم و گشتم اول یکی بودم و تنها الان دو تا شدیم و برگشتیم به سر نقطه باز 😔خدایا حالا که دو نفریم 😍برای هم نگهدار ما رو قدرتمون رو زیاد کن تا از پس همه چیز بر بیایم👩‍👧🌹
والا آجی هنوز دارم میخونم به حاجتم نزدیک شدم مشتری برا زمینم پیدا شده این شالله که ب فروش هم میرسه

حتما میشههههههههه 😍😍😍

خوشحال شدم 

فروختی به ما هم بگو 

تموم کردی ختمو؟ 

یا هنوز در حال خوندی ؟

💔خسته شدم از این همه نا عدالتی کاش جون مرگ بشم 
2728
حتما میشههههههههه 😍😍😍 خوشحال شدم  فروختی به ما هم بگو  تموم کردی ختمو؟  یا هنو ...

آجی هنوز دارم میخونم. اما ته دلم میگه فروش میره. شما هم ب ا من دعا کن حتما خبرت میکنم آجی. 

سلام دوستان تروخدا برام دعا کنین تو بدترین شرایط ممکنم

یه صلوات مهمونم کنین خواهشا

لطفا میشه یه صلوات بفرستی زودتر از خونه مادر شوهر پدر شوهر دربیام راحت بشم.....به امید روزی که تو امضام زودی بیام بنویسم راحت شدددددددم...دعا دعا دعا لطفا
2738
حاجتمندا حتماااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا ...

امتحان کردی شما؟؟

در دیاری که در او نیست کسی یارکسی،،کاش یارب که نیفتدبه کسی کار کسی🍂

من این نذر رو از همین تاپیک یاد گرفتم و شروع به انجامش کردم

البته من به روش یه خانم دیگه ۱۴ تا خاجتمو نوشتم برای این ۱۴ تا نذر کردم این صلواتارو

بعد از سه چهار هزار صلوات یکی از حاجتمام روا شد

بعد از هفت هزار صلوات حاجت دومم

نشونه هایی از انجام شدن حاجت سومم هم هست که انشالله به لطف خدا انجام میشه همینجا خبرشو میدم

راستی من صلواتارو از طرف امام زمان هدیه کردم به حضرت فاطمه  

چندتا آرزو تو دلم دارم میشه برام سه تا صلوات بفرستین؟هرشب دعاتون میکنم❤️
2706