2733
2739
چند ساله خونه پدرمم سه تا بچه دارم خیلی خیلی بی حرمتی شذه الانم بابام دیگه رضایت نمیده که با شوهرم آشتی کنم حتی دیگه هرکی رو واسطه می‌فرسته میگه نه نمیشه تحمل دوری از بچهامو ندارم خسته شدم توروخدا بخاطر خانوما میشه دعا کنید زندگیم رو به راه بشه بچهام آواره سرگردون نشن 😭محتاجم به دعاهاتون درمونده وعاجز شدم.

من برات دعا میکنم خدا گشایش کنه تو کارت ولی پدرت و همسرت، نظر تو رو نمیپرسن؟ اونا تصمیم میگیرن؟ 

هرکاری کنی موفق نمیشی با من دعوا کنی. تا جایی بحث میکنم که بدونم میتونم کمکی کنم. ببینم خودتو به خواب زدی همون لحظه ولت میکنم و تلاش نمیکنم بیدارشی.😊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
من برات دعا میکنم خدا گشایش کنه تو کارت ولی پدرت و همسرت، نظر تو رو نمیپرسن؟ اونا تصمیم میگیرن؟  ...

راستش خیلی زیاد بی حرمتی شده منم نمیخواستم برگردم اما بخاطر بچهام مجبورم دوباره باهاش زندگی کنم همسرمم میگه چنبار اومدم واسطه فرستادم بمیرمم دیگه پامو خونه پدرت نمیزارم اگه واقعا میخوای زندگی کنیم خودت برگرد نزار اطرافیانت تصمیم بگیرن. من الان واقعا موندم چیکار کنم نمیخوام کاری کنم که بعدا پشیمون بشم یا حسرت بخورم

2740
چی شده که تصمیم به برگشت گرفتی؟   چند ساله یعنی دقیقاچند سال؟؟؟  شوهرت چی کار کردکه خونه ...

بیشتر بخاطر پنهون کاری و دروغ گفتناش ومخصوصا دخالت خونواد ه اش. تقریبا سه سال میشه. نه اهل خیانت اینجور چیزا نیست خدایی.

راستش خیلی زیاد بی حرمتی شده منم نمیخواستم برگردم اما بخاطر بچهام مجبورم دوباره باهاش زندگی کنم همسر ...

یه قرار یواشکی با شوهرت بزار. در حد صحبت. ببین چطور میشه.

یا خودت و همسرت یه بزرگتریو توی فامیل به عنوان ریش سفید واسطه کنید.

هرکاری کنی موفق نمیشی با من دعوا کنی. تا جایی بحث میکنم که بدونم میتونم کمکی کنم. ببینم خودتو به خواب زدی همون لحظه ولت میکنم و تلاش نمیکنم بیدارشی.😊
چی شده که تصمیم به برگشت گرفتی؟   چند ساله یعنی دقیقاچند سال؟؟؟  شوهرت چی کار کردکه خونه ...

اونموقع خیلی عصبی شدم از دستش خیلی زیاد بعدشم خانواد اشو ترجیح داد وهزاران مشکل ولی حرمتی پیش اومد ولی الان میخوام به خاطر بچهام برگردم هیچجوره نمیتونم ازشون جدا بشم نمیتونم تحمل کنم

بیشتر بخاطر پنهون کاری و دروغ گفتناش ومخصوصا دخالت خونواد ه اش. تقریبا سه سال میشه. نه اهل خیانت این ...

ازدواج مجدد و موقت  وقتی زن خونه نیست خیانت نمیشه البته.  

دوثانی الان برگردی دیگه این مشکلات رو نخواهی داشت؟  

یه قرار یواشکی با شوهرت بزار. در حد صحبت. ببین چطور میشه. یا خودت و همسرت یه بزرگتریو توی فامیل به ...

با همسرم تازگیا حرف می‌زنیم ولی پدرم نمیدونه چندین نفر واسطه فرستاد ولی پدرم حتی نمیزاره بیاد خونه میگه نه فقط طلاق. شوهرمم میگه دیگه من نمیتونم خسته شدم اگه میخوای خودت برگردد چون دیگخ پامو اونجا نمیزارم

ازدواج مجدد و موقت  وقتی زن خونه نیست خیانت نمیشه البته.   دوثانی الان برگردی دیگه این مش ...

نه کلا اهل اینکارا نیست پایبنده چون خبر دارم. چون با خونواده اش تو ی ساختمونم نمیشه همه جوره دخالتی وبی احترامی هست اگه جدا از اونا باشیم شرایط فرق میکنه

2706