2737
2734

پسرم ۵ونیم سالشه رنگارو بلد نیس

فیلم اموزشی دان کردم

باز که میپرسم رنگارو میگه بلدنیستم

رنگ نارنجی میگه هویجی

رنگ زرد میگه خورشیدی

سبز میگه درختی

فقط قهوه ای بلده

پارسال رفت پیش یک

امسال میره پیش دبستانی

چیکارکنم

ذهنش خوبه ولی یادگیریش ضعیفه

خیلی ضعیفه

برا ظهور امام زمانمون(عج) دعا کنیم                                              الهم عجل الولیک الفرج
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عجیبه تو‌مدرسه معلمش ازش راضی بود؟

گفت مگه باهاش کار نمیکنین؟

خیلی ضعیفه

خجالتی هم هست

برا ظهور امام زمانمون(عج) دعا کنیم                                              الهم عجل الولیک الفرج

یاد میگیره نگران نباش 

پیش م فقط دست ورزی است حروف یاد نمیدن که 

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
2738
احتمالا تمرکزش پایینه .ببرمش سنجش دقت و تمرکزش بسنج

سنجش برا سال دیگه اس خب

ببرم پیش مشاور؟!

حروف که یادشون نمیدن ‌تو پیش ۱  خوب شاید طول بکشه یاد بگیره ایرادی نداره

پارسال که گذاشتم

چندجلسه که رفت بعدش بهم گفتن ما پیش یک نداریم

پیش یک و دو باهمه

منم درش نیاوردم دیگه

گفت مگه باهاش کار نمیکنین؟ خیلی ضعیفه خجالتی هم هست

کاش تابستون گذاشته بودیش از اون کلاسا ک مشاور کاردرمانی داره همه چیو بهشون یاد میدن.ی خانم میگفت بچه هام هیچی بلد نبودن الان پنج سالشونه حتی بند کفشاشونم میبندن 

برام مهم نیس شناسایی بشم چیزی واسه پنهان کردن ندارم👻
پیش دبستانیه امسال

من بردم، پسرامون هم سن هستن، از سنجش وقت بگیر ببر، اونجا بهشون بگو،اونا راهنماییتون میکنن

دوخت انواع سرویس آشپزخانه با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت🌺ارسال به سراسر کشور🌷
کاش تابستون گذاشته بودیش از اون کلاسا ک مشاور کاردرمانی داره همه چیو بهشون یاد میدن.ی خانم میگفت بچه ...

نمیدونستم

چجوریه؟!

تابستون سال بعد میذارمش

قبل کلاس اول

2706