2733
2734
عنوان

مامان بچه های ۵ساله یا پیش دبستانی بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 153 بازدید | 24 پست
یه مراکزی هست واسه دقت و تمرکز کاری به سنجش قبل مدرسه نداره.

نمیدونم

باید از مهدش بپرسم

برا ظهور امام زمانمون(عج) دعا کنیم                                              الهم عجل الولیک الفرج

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نمیدونستم چجوریه؟! تابستون سال بعد میذارمش قبل کلاس اول

اره حتما ببر تو گوگل سرچ کن ک ادرس اونکه تو منطقتون هس پیدا کنی میتونی زنگ بزنی بپرسی ببینی این خدمات مناسب بچت هس ...من چند نفر شنیدم بچه هاشون بردن راضی بودن

برام مهم نیس شناسایی بشم چیزی واسه پنهان کردن ندارم👻

طول میکشه یاد بگیره صبور باش ‌پسرمن بعد ۳ ماه یاد گرفت میدونی چطور باید یادش بدی؟اول فقط سفید یادش بده با بازی تا سفید رو خوب خوب یاد نگرفته سراغ رنگ بعدی نرو مثلا میری بیرون بگو این ماشین چه رنگیه؟وای این خانم رو ببین مانتوش سفیده چقدر قشنگه

2731

خوب کار میکنن باهاشون یادشون میدم نیاز باشه میگن مربیشون بهت 

و علاقه هم تاثیر داره و هم تی وی شبکه های برنامه و شعر و ...ک میخونن خلاقیت دارن تاثیر داره من پسرم ۲ سالش بود زبان و یاد گرفت رنگ و عدد و حیوانات پا تی وی من اصلا یادش ندادم 

این هم بگم هربچه ای یه جور نیست زمان نیاز داره

زندگی اب روان است روان میگذرد هرچه تقدیر من و توست همان میگذرد.....

عزیزان پسر من هم مشکل دقت و تمرکز داشت.در صورتی که هوشش در حد تیز هوش هست حتی تو سنجش از باهوش هم بالاتر بود.این مشکل تمرکز اینجوریه که تو انتقال از حافظه کوتاه مدت به بلند مدت مشکل دارند.که بازی های مخصوصی هست واسه رفع این مشکل حدود 1سال طول می‌کشه البته اگه وقت بذارید پیازی ها رو باهاشون تو خونه انجام بدید.بعدش کاملا خوب وعادی میشن

دختر منم همسن پسر شماست دقیقا اینجوریه قرمز میگه اتیش ابی میگه یخی و.... پسر شما قد و وزنش چطوره؟

اره

مثه پسرمن

وزنش حدودا ۲۰

قدشم خوبه

از همه دوستاش بلندتره ولی نمیدونم چنده

برا ظهور امام زمانمون(عج) دعا کنیم                                              الهم عجل الولیک الفرج
طول میکشه یاد بگیره صبور باش ‌پسرمن بعد ۳ ماه یاد گرفت میدونی چطور باید یادش بدی؟اول فقط سفید یادش ب ...

ممنون از راهنماییت

عزیزان پسر من هم مشکل دقت و تمرکز داشت.در صورتی که هوشش در حد تیز هوش هست حتی تو سنجش از باهوش هم با ...

شعر وایناها رو یادمیگیره یکم سخت ولی یادمیگیره

هوششم خوبه

یادگیری ضعیفه

همش یادش میره

ممنون از راهنماییت

عزیزان پسر من هم مشکل دقت و تمرکز داشت.در صورتی که هوشش در حد تیز هوش هست حتی تو سنجش از باهوش هم با ...

چه بازی مثلا؟