2733
2734
عنوان

بیایین با هم کارتون ببینیم ....

501 بازدید | 4 پست
من توی تا پیک قبل هم توضیح دادم
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=247197&PageNumber=1
خیلی از ساعتهای بچه های ما داره پای این کارتونهای کودکانه میره و خیلی وقتها دارن خیلی غیر مستقیم آموزشهایی غلط میگرن ....دیدن کارتونها بدون نظارت والدین خیلی زیان باره ....
اگه کسی موافقه با هم همراه بشیم تا قبل از اینکه بچه هامون یک کارتونو ببینن ما مادرها اون کارتون ببینیم و درباره نکات مثبت و منفی اون صحبت کنیم و بعد اجازه بدیم بچه ها اون کارتون رو ببینن ....
وبعد از بچه بخواهیم بعد از دیدن اون کارتون چه چیزهایی یادگرفتن و نظرات اونا رو بدونیم ...
اگه دور برمون و نگاه کنیم در اطرافیان داریم بچه هایی که خیلی از رفتاراشون برگرفته از یک شخصیت کارتونیه خاص که که در خیلی از موارد بچه ها فقط نکات منفی اون کاراکترو برداشتن و این روی شخصیت بچه ها تاثیر منفی داره...
وای از دست این persian toonمن دیگه از هرچی کارتونه داره حالم بهم میخوره دیکتاتور خونه ما نمیزاره غیر این شبکه چیز دیگه ای ببینیم .مگر خواب باشه خوبه حالا فقط 2سال و 2ماهشه
خواهرای من! یادتون نره ما زنا اول یه آدمیم با همه ی دلمشغولیای یه آدم، بعدش یه مادر و یه همسر.
مامان رام وراد جان
این که خیلی سخته .....نمی خوام شعار بدم ولی کمی بزرگتر بشه اصلا" نمی تونی جلوشو بگیری ...قانون دیدن کارتون در ساعتهای مشخص و روز مشخص رو همین الان براش بذار.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728