2737
2739
سلام
من دختر خالم عروسیشه. خانواده شوهرش سالن هتل سیمرغ حوالی پارک ساعی رو انتخاب کردن. مهموناشون البته کم هستن. حالا داریم یه تحقیق میکنیم ببینیم اونجا واسه عروسی خوبه یا نه. اگه خوب نبود دختر خالم مخالفت کنه و اینکه هزینش کسی میدونه در چه حدودی هست؟
ممنون میشم اگه اطلاعی دارین بهمون بگین
من 4 سال پیش اونجا عروسی رفتم شامش که عالیییییییییییییییییییییییییی بود به نظرم خیلی هتل خوبیه قیمتش هم یادم اون موقع خیلی بالا بود ولی کلا یک عروسی به یاد ماندنی بود واقعا جای خوبیه البته من عروسی زیاد رفتم ولی شام و پذیرایی اونجا خیلی خوب بود
می شه برای مادر شدنم صلوات بفرستین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
سلام مهگل جون من حدودا توی مرداد ماه همین امسال(سه چهار ماه پیش رفتم )یه عروسی رفتم اونجا-شامش خیلی خوب بود.اما موسیقی و فضاش خیلی بد بود .اصلا به درد عروی نمی خوره بیشتر بدرد جلسات اداری میخوره که فقط غذا مهمه.تازه خدماتیاش هم خیلی بد اخلاق بودند.عارشون میومد که یه پیش دستی تمیز جلوت بزارند.به نظرم با اون قیمت میشه خیلی جاهای بهتری را پیدا کرد.اگه من بودم که اصلا بهش پیشنهاد نمیدادم.تازه فضاش هم خیلی تاریک بود.
2740
همین که جا پارک نداره یه معضل بزرگه که باعث میشه مهمونا مثل ما سرگردون شن،من چند بار رفتم و هر بار خیلی سختم بوده چون پارکینگ نداره
"ایران از امروز وارد یک دوره 30 ساله خشکسالی شد با صرفه جویی در مصرف اب کشاورزی طبیعت و اینده فرزندانمان را نجات دهیم"
درست میگین اگه قیمتش بالاست فکر کنم با اون هزینه جاهای بهتری رو بتونه بگیره. البته تعداد مهموناشون فکر نکنم حدود 130 نفر هست چون اکثر فامیلای پسر ایران نیستن برای همین خواستن یه جایی که سالن خیلی بزرگی نداشته باشه بگیرن که تعداد کم مهمونا زیاد به چشم نیاد البته این حرفی بوده که نامزدش گفته و اینکه گفته غذاهاش خیلی خوشمزه است ولی اگه میگین از نظر موزیک و رقص خوب نیست که فایده نداره همه کیف عروسی به ای چیزاست