2733
2734
عنوان

رقص چاقوی عروس

163 بازدید | 11 پست

بچه ها جدیدا رقص چاقو چجوری انجام میشه عروس خودش میرقصه یا یکی دیگه میرقصه چاقو رو میده عروس داماد؟اگه خود عروس برقصه باید چاقو رو بده داماد ؟چجوریه اخه😑😑

خدایا در هر لحظه و مکان شکرت❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

رقص چاقو و دنس خارجکی و کلیپ عروسی از برنامه هایی هس ک قطعی حذفشون کردم و عروسیم ب هیچ عنوان انجام نمیدم 

یه گروه رقص میارم فوقش تو ورود مجلسو گرم کنن یه جاهایی هم تو رقص گروهی همراهی کنن تمام

دِل قوی دار،که بنیادِ بَقا مُحکم از اوست🌱🧡
2740
کلا مثل اینکه بی‌شخصیتی ! خدا شفات بده شایدم بو ترشی گرفتی 😁انشالله یکی هم خدا میزنه پس سرش میای می ...

حرفاتو میزارم رو حساب اینکه جدا شدی هم شوهرتو از دست دادی و هم رو حساب مطلقه بودنت از همه جا رونده شدی.امیدوارم خدا یه بخت خوب نسیبت کنه بلکه از تنها بودن  در بیای و انقد پاچه مردمو نگیری و ب حوشبختی بقیه حسودی نکنی.خوبه خودت میبینی که تاپیکم درمورد رقص چاقوی عروسیمه.اونی که با تراپیست احتیاج داره شمایی نه من یه نگاه به تاپیکایی ک زدی بنداز از سر و تهش  کینه وحسادت میباره.حتما برو یه سر.امیدوارم کار به بستری نرسه فقط😁👎

اره بابا تو که راست میگی نمیدونم عروسی کدوم بدبختی داشتی میرفتی خراب کنی عروسیشو خودت بستری کن عقده هات درمان شه تا تو باشی نیای تاپیک مردم لیاقت خودت و خانوادت بگی بو ترشیت تا اینجا میاد دوباره !

اره بابا تو که راست میگی نمیدونم عروسی کدوم بدبختی داشتی میرفتی خراب کنی عروسیشو خودت بستری کن عقده ...

شفا شفا شفا😁

مگه من مثل توام ک‌ حسود باشم.من با عشق ازدواج کردم بزا بهت بگم چجوری.میدونی ۵سال باهم دوست بودیم انقد عشقمون عمیق بود ک حتی از راه دورم ب هم پایبند بودیم الانم نزدیک یک‌سالو نیمه ک عقد کردیم و دوهفته پیشم جشن عروسیم بود.داری میترکی نه؟تو انقد تنها و بدبختی که از سر تنهاییت اومدی زیر تاپیکای قبلی من که باهام حرف بزنی.از بس کسی تحویلت نمیگیره و تنهایی عقده ی حرف زدن داری.ایشالا که یه روزی بیاد احساس آرامش کنی تو زندگیت.مثل الان من.