2737
2734

من که همش استرس دارم تا از مدرسه برگردن.مخصوصا برا پسرم .همش نگرانم چون پسرا شلوغترن.تا وقتی مدرسه ست از استرس دست و دلم به کاری نمیره کاش میشد مامانا هم برن مدرسه کنار بچه ها😅.کسی هست اینطور باشه؟🤕چیکار میکنید اروم بشید

خداجون... واسه هر چی که دادی، هر چی ندادی شکر❤️

خواهرم میگفت یه روز رفتم مدرسه پسرم

دیدم پسرم روی یه پسر دیگه خوابیده داره کتکش میزنه😅

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مامان من ک از خداش بود میگفت میری مدرسه ارامش میگیره خونه تازع 😂🤦🏻‍♀️

hope ,   عضو تاپیک مانکن های زیبا ( گروه آبی )،  وزن‌ اولیه ۷۴ ، قد:  ۱۷۰،  استارت دوباره ( ۱۴/۶/۴۰۲)  وزن  : ۶۶/۷۰۰   ، ۲۶/۶ : ۶۵/۶۵۰  .....................هدف نهایی ۵۹ کیلو 🥺💙 چقدر میخوای تسلیم بشی؟ یبار برای همیشه تا تهش برو  
2728
خواهرم میگفت یه روز رفت مدرسه پسرم دیدم پسرم روی یه چسر دیگه خوابیده داره کتکش میزنه😅

😂😂😂

بهم گفت:«تو خوشت میاد از دیگران مراقبت کنی چون اون بخشی از وجود خودت رو التیام می‌ده که نیاز داشت یکی ازت مراقبت کنه ولی نشد!» ⁦:)

وای منم همین یکماهه دارم به پسرم میگم امسال بری دعوا کنی با کسی جرو بحث کنی من میدونمو تو #‍ بچم کار به کاره کسی نداره ها ولی چن نفرن رفیق صمیمی میرن توومخش دست میندازن اینم باهاشون دهن به دهن میکنه بعد همه میگن نه ما شاهدیم این بود . امسال استرس گزفتم که وای باز قراره مدرسه شروع شه

مادر دینارگیسو =مادر دختری ، دارای مویی به رنگ طلا 🧿🧿🧿
2738

وای برو با مشاور 

یا برو از این کلاسای پرورش فرزندان اینا 

شما هنوز باید به بچه هات اعتماد به نفس بدی،تربیتشون کنی،نذاری استرس بگیرن بعد خودت الکی استرس میگیری؟

تو رو خدا از این مادرا نباشید 

من عاااشق زمستونم❤️

نه حقیقتش خوشحالم هستم 😅😅

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.
خواهرم میگفت یه روز رفت مدرسه پسرم دیدم پسرم روی یه چسر دیگه خوابیده داره کتکش میزنه😅

وای یکی یکیو از راه پله پرت کرده بود گفتن که خانوادش شکایت کردن بعد دیه و اینا خواستن اون بدبتتام مستاجدو ندارر بودن از دار دنیا زنه کلا سه جارتا النگو داشته از ازدواجش اخر سر اونارو میذاره جلوشدن میگه بردارید رضایت بدید . واقعا چقد بددشده دوره زمونه

مادر دینارگیسو =مادر دختری ، دارای مویی به رنگ طلا 🧿🧿🧿
2706