2737
2734

من نزدیک ۲۰ سالمه اصلا نمیتونم تحمل کنم خانواده تعصبی رو تو بد مخمصه ای گیر کردم خانواده شماها در چه حد سختگیرن؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مامانم زیاد کاری نداره بابام یه کم رو مخه سختگیریش مسخره ست ... من شهر دیگه دانشگاه میرم شب میرم بیرون ، میرم کافه کاری نداره ولی تو شهر خودمون گیر میده بهم 😐

تاریخ سخن خواهد گفت🕊️                                            با جمله ی (نظر هر کسی محترمه) مخالفم...من به نظرات اشتباه احترام نمی‌ذارم... پلویوفیلیا:کسی که عاشق بارونه و با بارون احساس آرامش می‌کنه:)🌚

منم مثل تو حق هیچ کاری ندارم پدرم که کلا طرز فکرش قدیمی و دل سیاهه حق تنها بیرون رفتنو ندارم حق نداریم بلند حرف بزنیم تو خونه که صدامونو همسایه ها نشنون حق خیلی چیزا کلا دختر بودن تو خانواده ما اینجوریه

2740
مامانم زیاد کاری نداره بابام یه کم رو مخه سختگیریش مسخره ست ... من شهر دیگه دانشگاه میرم شب میرم بیر ...

خوش به حالت واقعا من آرزوم دانشگاه راه دور بود واقعا تنها راهش همینه که نمیشه فک کنم امسال یه رشته خوب بیارم دلم میخواد پشت کنکور بمونم 😭 

نه سخت گیر نیستن 

البته منم از خط قرمزاشون عبور نمیکنم 

همینم باعث اعتمادشون شده 

تنها مشکلم باهاشون وابستگی بیش از اندازشونه

دستم به بودنت نمیرسد! اما بگذار سربسته از دلم برایت بگویم :طوری دوستت می‌دارم،‌که هر شبانه‌روز بی‌آنکه ببینمت، بی‌آنکه ببوسمت، بی‌آنکه لمست کنم، بودنی‌ترین شخص جهانم شده‌ای ! ♡
خیلی سخت گیر واقعا کلافم کردن شما ها گوشیتون هر روز و هر ثانیه چک میشه ؟ شما ها وقتی دوستتون زنگ‌می ...

منم گوشیم چک نمیشه چون شک نکردن تاحالا میدونن دوست پسر اینام ندارم ولی با رفیق داشتن و بیرون رفتن و اینا مشکل دارن من یه درصدم شبیه هم سن و سالام نیستم 

سلام من بابام اصلا باهام کاری نداره درس میخونی یا نه ولی مامانم بدجوری دیوونه ام میکنه و رو همه چیم ...

چند سالته؟ منم مامانم حساسیت هاش کمتره بابام تعصبیه ، دلم میخواست دانشگاه راه دور قبول شم که همه چی حل بشه که اونم امسال فک نکنم رشته خوبی بیارم شاید بمونم پشت کنکور 

2706