2737
2734
عنوان

پرولاپس دریچه میترال کی داره بیاد

887 بازدید | 11 پست
من تازه چند روزه فهمیدم که پرولاپس دارم دو تا زایمان سزارین هم داشتم زیاد اطلاعات ندارم ازش کسی اگه پرولاپس داره بیاد از علائم و درمانش بگه چون نسبتا شایعه
خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــدا جبـــــــــــــران همــــــــــــه نداشـــــــــــــــــــــته های منـــــــــــــــــه
من دارم,تپش قلب و خستگی ازعلایمه من بود با اکو مشخص شد.پرو پنالول میخورم فقط.مشکل خاصی هم ندارم.تا اونجاییکه می دونم درصد زیادی از خانم های ابرانی این مشکل رو دارن.
خدایا شکرت شکرت شکرت.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم دارم،زایمانم طبیعی بود ،دکتر گف چون پرولابس داری طبیعی خیلی بهتره چون یهو بچه رو با سزارین برمی دارن به قلب فشار می اد علایمم تپش قلب گاهی وقتا، الانم هیچ قرصی نمی خورم
2728
اصلا مشکلی نیست که بخوای بهش فکر کنی! من علاوه بر اینا آریتمی هم دارم ولی اصلا بهش فکر نمیکنم
"مهم بودن" در نگاه دیگران را فراموش کن،،، "روزنامه روز شنبه، زباله روز یکشنبه است "
وای مرسی بچه ها من خودم شدیدا استرسی هستم از وقتی فهمیدم پرولاپس دارم استرسم بیشتر شده
خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــدا جبـــــــــــــران همــــــــــــه نداشـــــــــــــــــــــته های منـــــــــــــــــه
دکتر به منم پروپرانولول داده گفته بخور تا وقتی بهتر شدی قطع کن آخه من چند وقته قلبم درد میکرد یه کم که ترسیدم و رفتم دکتر اکو کرد گفت پرولاپسه ولی دکتر گفت هر 3 سال یه اکو بگیر
2740
این تیر کشیدن قلب رو اعصابمه منم پروپرانولول10 میخورم روزی 2 تا