2733
2739
عنوان

فرق بین علائم بارداری اول و دوم و ...

1102 بازدید | 28 پست

سلام خانما ،من واسه بچه سوم اقدامم ،ماه سوم اقدام هستم ،۶ روز مونده به موعدم ،علائم بارداری بچه اولم فقط یادمه از قبل موعد تپش قلب و تنگی نفس داشتم،بچه دوم هم از ی هفته قبل موعد ترشح زیاد داشتم و دو سه بار لک کمرنگ صورتی دیدم ،این ماه دارو خوردم واسه تقویت رحم و تخمک و ...ولی هیچ علائمی ندارم ،امکان داره باردار باشم با اینکه علائم ندارم ؟کیا تجربه مشابه منو دارن ؟

منم بچه سومم هیچ علامتی نداشتم. فقط ویار شدید و عجیب به لواشک شور

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند

منم ماه سومم ۸ روز مونده به موعدم ....تخمدان راستم خیییلی درد میکنه با کمرم...علائمم مثل همیشه هست چیز جدیدی ندارم...

یه سوال شما لین دو سه ماه اقدام که بودی دقیق سر وقت پریود میشدی یا عقب جلو میشد؟

💕هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن ,او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی...💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
منم بچه سومم هیچ علامتی نداشتم. فقط ویار شدید و عجیب به لواشک شور

این علایم رو قبل موعد پریود  داشتید یا بعد ،؟من فقط خیلییی خفیف زیر دلم درد میکنه اونم گاهی ،دیگه هیچ علائمی ندارم ،ترشح که اصلا ندارم ،ترشح تخمکگذاری هم نداشتم 

این علایم رو قبل موعد پریود  داشتید یا بعد ،؟من فقط خیلییی خفیف زیر دلم درد میکنه اونم گاهی ،دی ...

منم هیچی هیچی. خودم تعجب کرده بودم. نزدیکای موعد بود گمونم

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند
2740

خانما شمایی که ۳تا بچه میارین از نظر شرایط مالی در چه حدی هستین؟یا خونه‌هاتون چند متریه؟

میخوام شرایط خودم رو با شما مقایسه کنم

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین
منم همینم بچت چی بود

پسر

خانما شمایی که ۳تا بچه میارین از نظر شرایط مالی در چه حدی هستین؟یا خونه‌هاتون چند متریه؟ میخوام شرا ...

من از نظر مالی شرایطش رو دارم ،در آمد شوهرم خوبه ،خونم آپارتمان دو خواب ،۹۶ متر ،دو تا باغ داریم که قراره یکیش رو بفروشیم و خونمون رو عوض کنیم ،ماشینم دو تا داریم 

2706