2733
2734

میخام انرژی مثبت از هم بگیریم.خود من از وقتی همسرم و پسرم وارد زندگیم شدن دنیام عوض شد و بهترین دوران زندگیمن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

بهترین دورانم ، دوران دانشجویی بود ‌ . خیلی تجربه های جدید کسب کردم با استادهای سطح بالا ارتباط داشتن ب ادم حس مفید بودن و  خفن بودن میده ‌ ، همون دورانی ک بخاطر امتحاناتم سه روز نمیخوابیدم و نمره هامو تو سایت میدیدم حال میکردم ، با دوستام میرفتم گشت و گذار . خیلی حس خوب و مفیدی داشتم ...

من هر وقت اومدم از یه چیزی لذت ببرم یه مشکل برام پیش اومد که مجبور شدم لذت رو در کنار مشکل ببرم

ببخشید چیز مثبتی نداشتم بگم

بهترینش رسیدن به شغل ارزوهام 

که اونم باز کنارش یه مشکل دیگه برام به وجود اومده

😂😂😂😂😂😂

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    

وقتی عمیق فکر میکنم همیشه خدا واسم خیر و برکت داشته حتی اگه خودم اون لحظه فکر میکردم اتفاق بده❤

میگن زمانی که حضرت موسی به کوه سینا میرسه،خطاب به خداوند میگه:اَرَنی به معنای ببینمت،درجواب میشنوه :لَن ترانی،هرگز نخواهی دید.حالا سعدی با نگاه عاقلانه میگه:چو رسی به طور سینا ارنی مگو و بگذر که نیارزد این تمنا به جواب لن ترانی!.حافظ به این مسئله نگاه عاشقانه داره:چو رسی به طور سینا ارنی بگو و بگذر تو صدای دوست بشنو نه جواب لن ترانی:).اما مولانا.. وای از مولانا🥹:ارنی کسی بگوید که تو را ندیده باشد تو که با منی همیشه چه تری چه لن ترانی❤️خداجون قربون کرمت دست همه بنده هاتو محکم بگیر مثل همیشه:)
2738

خرداد ۸۴ بود ،پستچی زنگ زد گفت خانم فلانی یه بسته دارین،رفتم پایین نامه رو گرفتم تو آسانسور  باز کردم نوشته بود فلان مسابقه داستان نویسی برنده شدین شماره تون رو نداریم،سریع تماس بگیرید،اومدم تو اتاق،تلفن خراب بود فقط میشد با بلندگو حرف زد،همه ی خانواده دور گوشی بودن،بی هیچ توضیحی به اونا،زنگ زدم به موسسه،طرف گوشی رو برداشت خودم رو معرفی کردم گفت خانم کجایین دوتا سکه تمام بهار آزادی برنده شدین اون رو نمیخوای بیاین لااقل تقدیر نامه تون رو ببرین،خونه رفت رو هوا از خوشحالی

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...

خوشبختانه زندگی نرمالی داشتم تا حالا و الان با همسرم خوشبختم ولی شدیدا دوس دارم برگردم به دوران ۱۰ سالگیم.اون زمان با پدر بزرگمینا زندگی می‌کردیم و خاطراتش هنوز تو ذهنمه باور میکنین گاهی چشامو میبندم و تو اون زمان ها قدم میزنم حتی بوی حیاطمونم حس میکنم اخ که چقدر خوش میگذشت

بهترین دورانم ، دوران دانشجویی بود ‌ . خیلی تجربه های جدید کسب کردم با استادهای سطح بالا ارتباط ...

خودتون اهل کجا هستید ؟ و کدوم دانشگاه درس خوندید

من خودم از یک شهرستان کم جعیت هستم حس میکنم اگه برای دانشگاه و درس رفته بودم محیط بزرگ مثل تهران الان حس شما رو داشتم 

من هر وقت اومدم از یه چیزی لذت ببرم یه مشکل برام پیش اومد که مجبور شدم لذت رو در کنار مشکل ببرم ببخ ...

تلقین نکن خودش بدتره ولی ایه قرآن میگه ان مع العسر یسرا  یعنی کنار و همراه سختی آسانی هست .نه اینکه بعد سختی آسانی باشه. تواءم و همراه هم هستند 

تلقین نکن خودش بدتره ولی ایه قرآن میگه ان مع العسر یسرا  یعنی کنار و همراه سختی آسانی هست .نه ا ...

اره چی بگم گلم مثلا من همیشه عاشق کار با گل و گلفروشی و فلان بوم چقدر سال ها زحمت کشیدم تا بهش برسم گلم حالا متوجه شدم کیست دارم اونم اندومتریوز که اصلا کار سنگین نمیتونم بکنم 

ولی خوب به هر بدبختی هست کارم رو انجام میدم

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم