2733
2734
عنوان

دوستای گلم دلم خیلی گرفته...

11 بازدید | 38 پست
من یه شهر دور از خانوادم زندگی میکنم در کنار قوم شوهر بی انصاف برا عید بعد 4ماه میخوام برم شهرمون اخه شاغلم حالا خوانواده شوهرم رفتن رو مخ شوهرم که چرا عید میرید اونجا اخه انصافم چیز خوبیه
من عاشق پسرمم
اینجا که هستیم اصلا نمیگن بیاین خونمون تنهایید هفته ای یه بارم که میریم اصلا تحویل نمیگیرن یه چای یخ وسرد به زور میارن ولی چشم ندارن ببینن که میریم پیش مامنم اینا دلم خونه
من عاشق پسرمم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم باازدواجت مخالف بودن؟
هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
2740
شوهرت نباید به حرفشون گوش بده
لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
خوب هرچی میخوان بگن تو کارخودتو بکن
هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
پدرپیر تا الان زنده بوده تا شما میرید عیددیدنی دورازجون فوت میکنه؟؟؟چه حرفاااا
2706