2737
2739
عنوان

با خانواده شوهر رفتیم بیرون

435 بازدید | 32 پست

خواهرشمم ی رفتاری کرد‌ناراحت شدم به شوهرم گفتم 

باهم صحبت کردیم‌تموم شد

گفتم به کسی چیزی نگو

باهم یه جا زندکی میکنیم رف طبقه بالا کار داش 

بهش گفتن چتون بود ناراحت بودین 

اینم گفته از فلان چیز 

که مثلا خواهرش انجام داده

بالا هم فک‌کنم بحث شده

اینقدر ناراحتم و‌بهش کلی حرف و داد و بیداد کردم ک چرا میری میگی شاید من نخوام بگم 

بیشتر ناراحت اونا شد که ناراحت شدن 

خدایا شانس بده😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب عجله کردی تو گفتن ناراحتید من ماه رمضون از دست ادم شوهرام ناراحت شدم تازه یک ماه پیش گفتم حقم بهم داد

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            
2742
خوب عجله کردی تو گفتن ناراحتید من ماه رمضون از دست ادم شوهرام ناراحت شدم تازه یک ماه پیش گفتم حقم به ...

منم پیام دادم به خواهرش گفتم علت ناراحتیم تو نبودی از چیز دیگه ناراحت بودم

خوب عجله کردی تو گفتن ناراحتید من ماه رمضون از دست ادم شوهرام ناراحت شدم تازه یک ماه پیش گفتم حقم به ...

من همون شب میگم ولی بدون دعوا و بحث

با آرامش میگم 

بعد چند ماه بگم ک شوهر من میگه گذشته رفته تازه یادت افتاده 

به اونها هم بگه میگن یادمون رفته 

خدایا از اینکه پسر کوچولو بهم دادی شکر
2740

منم از خواهرشوهرم کینه دارم بیشعور خودشو پرت کرد تو ماشین ما رفتیم واسه خرید لباس وسط بازار مادرشوهرم با صورت خورد زمین هرچند دلم نمیخواست مادرش چیزیش بشه ولی دلم خنک شد😂

من همون شب میگم ولی بدون دعوا و بحث با آرامش میگم  بعد چند ماه بگم ک شوهر من میگه گذشته رفته ...

خوب من با هدف اینکه بگه نمیگم فقط برا شناخت خانوادش بهش میگم خیلی هم موثر بوده تو لحظه وقتی بگی میرند میگند اوناهم توجیه میکنند و حق رو به ما نمیدنند 

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            
2706