2733
2739
عنوان

با خانواده شوهر رفتیم بیرون

| مشاهده متن کامل بحث + 435 بازدید | 32 پست
الان ک ازت طرف داری کرده باز میگی چرا این جوری گفتی و است میدی شوهر تو ضایع می‌کنی 

اخه دوس ندارم بره بگه چی شده 

بگه هیچی اقا چیزی نبود من کلا از این مدلام که دوس ندارم بگم ناراحتیمو

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ولی جوابمو نداده دوساعته

اشتباه کردی شوهرتا خراب کردی بهتر بود خودت توضیح میدادی و میگفتی چراناراحت شدی

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            
خوب من با هدف اینکه بگه نمیگم فقط برا شناخت خانوادش بهش میگم خیلی هم موثر بوده تو لحظه وقتی بگی میرن ...

ولی من شوهرم طرف حق هست مادرش هم اشتباه کنه بهش میکه

خدایا از اینکه پسر کوچولو بهم دادی شکر
2731
اخه دوس ندارم بره بگه چی شده  بگه هیچی اقا چیزی نبود من کلا از این مدلام که دوس ندارم بگم نارا ...

وقتی سکوت کنی طرف میگه این حالیش نیست بیشتر بی احترامی می‌کنه 

همیشه نگو ولی گاهی هم خودت بگو 

ولی من شوهرم طرف حق هست مادرش هم اشتباه کنه بهش میکه

شوهر من اوایل میرفت میگفت اوناهم خودشون رو خیلی حمع و جور کردند ولی بهم نمیگفت بعد از تو حرفاخواهراش فهمیدم میره میگه بهش گفتم بهت نمیگم که بری بگه صرفا باهات درد و دل میکنم چون دوست نداشتم بره بگه

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            
2740
شوهر من اوایل میرفت میگفت اوناهم خودشون رو خیلی حمع و جور کردند ولی بهم نمیگفت بعد از تو حرفاخواهراش ...

من حالا بر عکس میگم ک بهشون بگه 

الان خیلی بهتر شدن چون میدونن ناراحتم کنن میگم به همسرم

ولی الکی هم ایراد نمی‌گیرم بهونه هر چیزی رو 

اشتباه کردط طرف شوهرتو نگرفتی 

تو طرف شوهرتو نمیگیری بعد اینکه اون طرف اونا رو ناراحت میشه 

تو حرص میخوری؟ ماذا فاذا؟ 

طرفتو میگیره حال کن بذار خودشونو جمع کنن یعنی چی پیام دادی ناراحتیم از تو نبود 

خیلی ساده ای شوهرتو عملا کردی یه سکه پول بی ارزش 

بشین ببین بازم طرفتو میگیره

عمرا

فقط 31 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
اشتباه کردط طرف شوهرتو نگرفتی  تو طرف شوهرتو نمیگیری بعد اینکه اون طرف اونا رو ناراحت میشه&nbs ...

نه بنظرم استارتر استرس اینو داره ک خانواده شوهرش ازش ناراحت بشن برا همین پیام داده برای رفع دلخوری

نه بنظرم استارتر استرس اینو داره ک خانواده شوهرش ازش ناراحت بشن برا همین پیام داده برای رفع دلخوری

اشتباه کرده به هر دلیلی کرده 

گاهش باید ادما بدونن از رفتارشون ناراحتی 

قرار نیست خودمونو ادم مهربون و استواری نشون بدیم که ناراحت نمیشیم گاهی حتی باید نشون بدیم دلخوری یا قهر کنیم 

اگر این حرکتا و نکنی یعنی خودتو بی ارزش کردی بعد یه مدت همون خانواده میرن به جاریت با احترام رفتار میکنن و میزنن تو سر تو چونکه میگن اینکه بلانسبت خره نمیفهمه هر چی بزنیم سرش باز باهامون خوبه 

فقط 31 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
اشتباه کرده به هر دلیلی کرده  گاهش باید ادما بدونن از رفتارشون ناراحتی  قرار نیست خودمون ...

بهرحال چیزی ک من برداشت کردم از استارتر اینه ک شخصیتش طوری شکل گرفته ک فوبیای دلخوری داره 

یعنی حاضره هر اتفاقی بیفته اما بقیه ازش ناراحت نشن 

2706