2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2738
جان هرکی دوس داری آخه دگزا چیه؟ من نمیدونم واقعا چاق شدن اینقدر با ارزشه؟ خوب عزیزم الان چاق میشی 2 ماه بعد که قطعش کردی لاغر میشی 2 سال بعدم تمام بدنت میشه جوش و کبدت به روغن سوزی میفته بعد میگی من که سالم بودم چرا اینجوری شدم دگزامتازون کوفتی کبد رو نابود میکنه واسه پاهات از افتر شیو نیوا یا اگه واقعا ناجوره از کرم سوختگی ادیب درم استفاده کن که معجزه میکنه
اگر برجستگی‌های قرمز ریز بر روی گونه ها، بازو ها، پشت و ران خود دارید و شبیه به پوست مرغ است، احتمال زیاد دچار اختلال پوستی به نام علمی کراتوز پیلاریس یا همان پوست مرغی شده اید. این بیماری همانند آکنه ۵۰ تا ۸۰% نوجوانان و ۴۰% بزرگسالان را درگیر می‌کند، اما هیچ کس نمی‌داند که علت واقعی این اختلال پوستی چیست. کسانی که مستعد اگزما، آسم و آلرژی هستند احتمال مبتلا شدنشان به کراتوز پیلاریس بیشتر است. ۵۰% کسانی که کراتوز پیلاریس دارند در این زمینه سابقه فامیلی دارند. روش درمان پوست مرغی رو تو این مقاله بخونید http://www.behroo.com/6N3mv

چند دفعه با تیغ موهارو بتراشید و بعد از اون از موم استفاده کنید به تدریج پوستتون صاف میشه و سعی کنید همیشه برای از بین بردن موها از موم استفاده کنید 

استفاده از اپی لیدی وضعیتو حاد تر میکنه

با سلام

لیزر برای بهبود افرادی که پوست مرغی دارند که به درمان های موضعی جواب نداده اند بهترین گزینه است. مخصوصا برای افرادی که پوست تیره دارند و برجستگی های قرمز تبدیل به لک های قهوه ای بر روی پوستشان شده است.