2737
2739
عنوان

دورهمی دوستان قدیمی (+جدیدیااااااا)

| مشاهده متن کامل بحث + 613845 بازدید | 28095 پست
@maritan   جون پستتو تو تاپیک خوندم خیلی وقت بود نیومده بودی سایت، قطعا کارای مهم تری داری ...

ممنون از لطفت مستانه جان

منم خیلی دلم برا اینجا و بچه ها تنگ میشه

یه مدت خیلی وابسته شده بودم به اینجا و مدام سر میزدم حس کردم معتاد شدم گفتم یه کم دور باشم ازین فضا. خداروشکر تو این مدت چسبیدم به کارم و یه کار عقب افتاده ی مهم که برای پیشرفت کارم نیاز بود رو انجام دادم و خب هنوزم درگیرش هستم تا به سرانجام برسه. انشالله کارام خلوت تر شد و افتادم رو روال حتما دوباره اینجا سر خواهم زد.

انشالله که سلامت و برقرار باشید هم شما و هم بقیه دوستان گلم

خدایا تو تنها پناهی...
الهی آمین مرسی گلم خداهمه ی مریضاروشفابده چشم گلم

عزیززز دلم اصلااا اصلااا فکر و ذهنتو درگیرش نکن میدونم سخته ولی سعیت رو بکن 

تا اون بالایی نخواد برگ از درخت نمی افته 

انشالله که چیز خاصی نیست و هرچه زودتر سلامتیت رو بدست میاری فقط توکل کن به خودش که هم درد هم درمانش دست خودشه 🤲🏻🤲🏻🤲🏻😊🥰

تاپیک مدیریت مخارج ودرامدها ونحوه پس انداز کردنش و نکات مهم خانه داری و چالش دوماهه طلا 💰💰💰💱💸🤑🤩🧿💰💰💰💵💴https://www.ninisite.com/discussion/topic/7725604/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d9%85%d8%af%db%8c%d8%b1%db%8c%d8%aa-%d9%85%d8%ae%d8%a7%d8%b1%d8%ac-%d9%88-%d8%af%d8%b1-%d8%a7%d9%85%d8%af-%d9%88-%d9%86%d8%ad%d9%88%d9%87-%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1-%d9%be%d8%b3-%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%a7%d8%b2-%da%a9%d8%b1%d8%af%d9%86%d8%b4-%d9%88-%d9%86%da%a9%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d9%87%d9%85-%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%87-%d8%af%d8%a7%d8%b1%db%8c
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ممنون از لطفت مستانه جان  منم خیلی دلم برا اینجا و بچه ها تنگ میشه یه مدت خیلی وابسته شده بود ...

ماریتن جان چقدر خوشحالم میبینمت😍

عزیزم اگر زحمتی نیس یه سوال پرسیدم ممنون میشم جواب بدی

قانون جذب:اونی میشم که همیشه بهش فکرمیکنم
2742

@maritan    

ماری جان سلام عزیزم 

پیامتو خوندم

یه حس ناراحتی گرفتم راستش 

که میخوای سر نزنی 

ولی توضیحاتتو که خوندم 

برعکس حس خوبی گرفتم 

از اینکه عملی دست به کار شدی 

مطمنممم تلاشت بی جواب نمیمونه و کلی تجربه هم میگیری و میای بهمون میگی

بی خبرمون نزار منتظرت هستیم عزیزمم 🫂

راستی خاموش اونورو بخون جهت انگیزه 💚

سلام نسرین خانم حال و احوال☺️ نمیدونم منو یادت هست یانه  اونموقعی که تازه تاپیکو پیدا کرده ...

سلام عزیزم خوبی

بللله شماروهم کامل یادمه  

یهویی رفتنم بخاطر این بود که کار گرفته بودیم و همه ی کاراشو خودم و همسرم باید انجام میدادیم واقعا دیگه فرصتی نداشتم

ممنون از دوستان که بیادم بودن وقتی وارد کاربریم شدم از همون موقع که رفته بودم هم خصوصی داشتم هم تگ کرده بودن تا این اواخر که دوستان مجدد یادم کرده بودن  

2740
سلامی دوباره به نسرین جون ، خوش برگشتی کمتر از یک ماه پیش صحبتت بود و بین علما اختلاف افتاده بود که ...

سلام شیوای قشنگم با حس ششم عااالیت

آره واقعا فکر کنم جذب کردم لطف دوستان رو  

سه روز پیش دوتا دندونامو باهم درست کردم کنارهمدیکه خراب شده بود باهم عصب کشی کرد پانسمان انجام داد تا 8 روز بعد پر کنه

به قدری درد دارم که سرکار نرفتم همینجوری که استراحت میکردم یاد اینجا و دوستای خوشگلم افتادم باز کردم دیدم آخریش رویاجون بودن که تگ کردن

متاسفانه خاموش نمیخوندم الان از حال همه بیخبرم انقدر دوست دارم بدونم همتون چیکارا کردین تو این مدت  

سلام نسرین جان ، خوبی خانمی ؟ وای من اصلا یک درصد هم فکر نمیکردم شما دوباره برگردی تاپیک . خوش برگ ...

سلااام مامان سبحان جان خوبی بچه های گلت خوبن  

سلامت باشی عزیزم

امیدوارم دوباره مثل قبل بتونم کنار شما خانومای عاقل و باسیاست باشم

سلاااااااام عزیزم  یادمون مونده؟؟؟؟؟پعععع خبر نداری که  چقد ذکر خیرت بود و منتظر بودیم ب ...

سلام عزیزم خوبی

ممنونم واقعا خیلی برام با ارزش بود

اشکالی نداره از الان باهات آشنا میشم  

ببین داشتم پستای خودم که دوستان لایک کرده بودن رو میخوندم اصلا پرتاب شدم به اون موقع ها هم فضایی که با دوستای اینجا بودیم هم خودمو زندگیم تو اون سالها

خیلی حس باحالی بود

ای خدا دستمم به جایی بند نیس برم بسازم برا این ذوقتتتت . قربونت برم ان شالله میان 😍😅در آیندهه ...

ببین باز تویی با اون رمزی حرف زدنت  

درست بگو ببینم الان بارداری یا نه 

زود تند سریع  

سلام عزیزم خوبی بللله شماروهم کامل یادمه     یهویی رفتنم بخاطر این بود که کار گرفته بودی ...

خدا رو شکر عزیزم سرتون به کار گرم بوده ، ان شا الله دوباره بیا از ایده های خوبت برامون بگی . 😍😍😍🌹🌹🌹🌹

2706