2752
2734
عنوان

دورهمی دوستان قدیمی (+جدیدیااااااا)

| مشاهده متن کامل بحث + 667719 بازدید | 30446 پست
به حق امام زمان انشالله خودبخود خوب شی، به بی بی شریفه متوسل شو حتما ردخور نداره، الهی که خدا لباس ع ...

الهی آمین مرسی گلم خداهمه ی مریضاروشفابده چشم گلم

نخواستین بشه دیدین شد   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فدات..اره همسرم هرجاگوش نکرده به حرفم ضرر کرده همفکری زیاد داریم😉نه والا کارخاصی نمیکنم..فقط همون ک ...

ااگه علاقه داری حتما شروع کن ، اولش مخالفت بعداً موفقیتتو ببینه خودش مشوقت میشه، تواناییشو داری 

2731
خاله من دبیر مقطع متوسطه اول بود  10/12سال بیشتر یهو رفت ابتدایی معاون پرورشی والا میگه خیلی ...

بله عزیزم پرورشی هم کارش خیلی زیاد هست اصلا مسوولیت هاش مشخص نیست .

من هم یک سال که کرونا بود و بچه هام خیلی کوچیک بودن از مرخصی زایمان سوم که برگشتم نمیتونستم با اون ۳ تا جوجه کلاس آنلاین داشته باشم مربی پرورشی شدم سال بعدش خودم دوباره برگشتم کلاس چون اصلا دوست نداشتم کار پرورشی رو یعنی فقط پرورشی که نبود یک جورایی همه کاره هیچ کاره هستی . 

ااگه علاقه داری حتما شروع کن ، اولش مخالفت بعداً موفقیتتو ببینه خودش مشوقت میشه، تواناییشو داری  ...

شیواجوون ساخت وساز؟شغل دوم؟و پول هنگفت میبینی عایا😉😎😅😂😂😂😂😂😂😂😂😂

چشم ودلت روشن باشه عزیزم ،الهی امین ، چشمت بی بلا ، برات دعا میکنیم حتما شمام بیخبر نذارمون اینجا بی ...

چشم گلم قراربوددیرجواب آزمایش اصلیم بیادزنگ زدن گفتن دیرترآماده میشه گلم 

نخواستین بشه دیدین شد   
بله عزیزم پرورشی هم کارش خیلی زیاد هست اصلا مسوولیت هاش مشخص نیست . من هم یک سال که کرونا بود و بچه ...

دقیقا 👌😁

خالع من اردو میبرتشون

سرود

جشنواره

مسعول خرید وسایل مدرسه

ثبت‌نام بچه ها

جلسه اولیا مربیان

هی برنامه شاد فیلم باید بگیره..

کارنامه

تایپ

تزیین مدرسه

بدبختی اینه تابستون هم هفتع ای دوبار مدرسه می‌ره

قشنگ داغون میاد خونه...

فردا دوباره زنگ بزن پشتیبانی عاطفه جون . برای من توی این مدت فقط دیشب اینطوری شد که زد پرداخت ناموف ...

والا امشب دوبار زنگ زدم

گفتن ۱۲ ب بعد

الانم باز بار ۸ انتقال زدم

چشم درست نشد زنگ میزنم

2706