2737
2734

فامیلا و همسایه میبینمش میگن پس پسرت هنوز راه نمیره.میگن تازه رفته ۱۱ ماهگی هنوز فرصت داره ولی حرفاشون اذیتم میکنه تورو خدا به بچه ی کسی کار نداشته باشین مادرا حساسن.چیکار کنم زودتر راه بره این فامیلا دیر راه بره مغز منو میخورن

پسر خاله من ۱۶ ماهگی راه رفت ۳ سالگی حرف زد 😑😑😑 این حرفا چیه

اَسیر عشقِ حُسینم،اَسیر میمیرم.                                      به شوق کربلایش آخر میمیرم.                                          تا ابد هر چه خلفیه است به قربان علی                                       یا مَنْ اَرْجُوهُ لِکُلَّ خَیْرٍ                                                     
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2738

چ فضولن

بچه با بچه فرق میکنه

اهمیت نده

بلخره راه میره

بعضی بچه ها یکم تنبلن 

اویزون مبل و وسیله ها میشه که بلند بشه؟؟

هوا یه جوریه که موقع خواب هی باید بچرخیم که ته نگیریم 😟😛😶

بیخیال بابا 

دوازده زمانش هست حالا یکی زودتر یکی دیرتر 

بچه دوستم ۱۵ ماهگی راه افتاد عوضش ۱۸ماهگی قشنگ صحبت می‌کرد  

اما پسر من ۱۲ ماهگی راه افتاد الان ۲۳ ماهشه فقط بابا میگه 

مگه قراره همه‌بچه ها عین هم باشن

جاریم بچه‌شو از چهارماهگی رو پاهاش راه میبرد هفت ماهگی بچه‌ش راه می رفت خودش دیگه

یعنی کمرش خشک شده بود کل روز بجز وقتایی که خواب بود این بچه رو روپاهاش راه میبرد شما هم همین‌کارو کن خسته نشو 

زهد ریایی،جهل مقدس...

والا پسر برادر من ۱۸ ماهگی راه رفت، خواهرزاده ام هم ۱۳ ماهشه هنوز راه نمیره فقط از میزها میگیره بلند میشه راه میره

خودمم حسرت دیدن راه رفتن پسرم به دلم موند😭 بیخیال این حرفا دیر یا زود راه میره کدوم بچه ای راه نرفته که پسر تو دومیش باشه

من بعد از تو اگرچه نمردم...... اما..... تمام شدم در دلتنگی🌙 خدایا خسته شدم از قسمت و حکمت.... این بار فقط برایم معجزه کن.....
2706