2737
2734
عنوان

پسرم ۱۱ ماهشه هرکی میبینتش میگه چرا هنوز راه نمیره🤦‍♂️🤦‍♂️

| مشاهده متن کامل بحث + 300 بازدید | 50 پست
وای عزیزم بمیرم واسه دلت.خدا بهت صبر بده .گریم گرفت از پست هات.انشالله خدا یه بچه دوباره بهت میده&nb ...

مرسی عزیزم، توام غصه حرف بقیه رو نخور با بچه ات خوش باش، پسر من خیلی به من وابسته بود مدام میومد سمت من و بغل میخواست، یه سری از فامیلا میگفتن بغلیش کردی وابسته اش کردی و فلان، من به حرف هیچکدومشون اهمیت نمیدادم هر وقت پسرم میخواست بغلش میکردم، الان خودم راحتم که سر حرفای بیخود بهش سخت نگرفتم

من بعد از تو اگرچه نمردم...... اما..... تمام شدم در دلتنگی🌙 خدایا خسته شدم از قسمت و حکمت.... این بار فقط برایم معجزه کن.....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

[QUOTE=305611174]مگه چند وقتش بود اینهمه نگران بودی نزدژک ۲سال تنبل خان🤣🤣🤣

کاربر سال ۹۷ .. خوب میشناسم.🤍🤍🤍من زنم  یه زن یه زن باتمام ظرافتش .من تو ۱۷سالگی ازدواج کردم و وارد برگه جدید ی زندگی شدم ..داستان زندگی من یه رمان غم انگیز😭 امااااااااامن مطمینم 😍 .....پایان خوشی داره🥰.. ایشالله 😇😇😇برا سلامتی خودم و تنها عشق زندگیم یعنی بچم دعا کنید...ممنونم ازتون خاهرای مجازی من🥰🤩 و برای سر به راه شدن همسرم..😔