2733
2739
عنوان

بینیمو عمل کردم سوال دارم

111 بازدید | 20 پست

سلام ..الان ۴۸ ساعته جراحی کردم...دکتر برام نوشته ۴۸ ساعت بعد جراحی با موچین خودم تامپونهارو بکشم بیرون...و شستشو بده با سرم

این یعنی چسب قسمت پایین رو باز کنم اول؟؟؟

کسی هس راهنمایی  کنه؟

￵باران همه زندگیم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چند کجا؟ 

آرمین خدای موسیقی ایرانه✨ دیگه خودت تا تش همچیرو بخون... عاشق موسیقی (تلفیقی سبک آرمین خان) 🎵🎶 با افتخار و فاصله بی نهایت شدیداً بهترین خواننده فقططططططط آرمین 2afm 🎤🎸 صدامو داری؟ 🎤🎵🎶❤️ چیزی شده 🎤🎵🎶❤️چی شد صدا قطع شد 🎤🎵🎶❤️ بزن یه زنگ 🎤🎵🎶❤️ بگو کجایی 🎤🎵🎶❤️ نوستالژی 🎤🎵🎶❤️دمش گرم 🎤🎵🎶❤️ ناز شستم 🎤🎵🎶❤️ دوست دارم 🎤🎵🎶❤️بگو بینم 🎤🎵🎶❤️آلبوم تور کنسرتام (آهنگ طرفدارمه) 🎤🎵🎶❤️شماره جدیدم 🎤🎵🎶❤️دارم هواتو 🎤🎵🎶❤️حالا هی 🎤🎵🎶❤️عشق فقط آرمین زارعی❤️💜💛💙💚🖤🧡 
2742
2740

اگه میتونی برو درمونگاه دربیارن

اون گاز استریلی که زیر دماغت گذاشته رو بردار دیگه نذار چون باید روزی ۳ یا ۴ بار دماغتون شست و شو بدی فقط دستمال همیشه پیشت باشه چون خون آبه میاد

یه جمله واسه خود چند سال بعدت:"دارم سخت تلاش میکنم تا تو خوشحال باشی….”💎
من کرجم دکترم تهران

من خودم فاصلم با دکتر زیاد بود رفتم درمانگاه.

درکل خودت این کارو نکن چون موی رگ های دماغ خیلی حساس و نازکن ممکنه لحظه ای ک داری تامپون هارو میکشی خدایی نکرده آسیبی ب موی رگ های دماغت برسونی

2706