2737
2734
سلام دوستان یکساله که عشقم ازدواج کرده و من نتونستم فراموشش کنم در طول این یکسال خاستگارای داشتم ولی هیشکی به دلم نمیشینه ... از یه طرف فشار خانواده و اینده خودم و از یه طرف دلم رضا به ازدواج نمیده و میترسم پشیمون بشم ..... واقعا نمیدونم چکار کنم. ؟؟اونایی که تجربه شکست عشقی داشتند راهنمایی لطفا ،چقد طول کشید تا کسی غیر عشقتون به دلتون نشست؟
جایی که راه نیست .....خدا راه می گشایید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فاطمه جان من که ۱۲ساله ازدواج کردم و بچه دارم عشق اولم رو فراموش نکردم اونوقت شما با گذشت یکسال فراموش کنی فقط یک نصیحتت میکنم تا کسی به دلت ننشسته ازدواج نکن گول حرف اطرافیانم نخور که میگن خدا مهر میده نههههه فقط عادت میکنی همین
کاش خوشبختی هم مثل مرگ حق بود
2728
فاطمه اول از همه خودت باید بخوای که فراموشش کنی دوما اصلا عجولانه ازدواج نکن مثل من که شوهرم که اومد خواستگاری اصلا به دلم نبود همه یکجوری راضیم میکردند میگفتم دوستش ندارم میگفتن خدا مهر میده
کاش خوشبختی هم مثل مرگ حق بود
2740
عزیزم من عشقم یه طرفه بود. سعی کرده بودم به نحوی نظرشو جلب کنم. اما در نهایت متوجه شدم متاهله. منم داغونم. با این اوضاع هنوزم نمیتونم از فکرش بیرون بیام. آخه هر روز میبینمش. خدا یه جوری دل همه ی کسانی که این شرایط رو دارن آروم کنه
تا واقعا به کسی علاقمند نشدی ازدواج نکن، مگر اینکه بخاطر بچه و حرف مردم و... بخوای زودتر ازدواج کنی، مشاوره برو حتما
آرام گرفته ام،مثل درختی در پاییز وقتی باد تمام برگهایش را برده باشد...
سلام فاطمه جان. زمانی میتونی فراموش کنی که بهانه ای داشته باشی, بدی در حقت کرده ایا؟ چرا با شما ازدواج نکرد؟و..... جواب هر کدوم از این سوالا, میتونه دلت رو اروم کنه. خواهی که جهان در کف اقبال تو باشد خواهان کسی باش که خواهان تو باشد.
جان زنده دلان سعدیا که ملک وجود***نیارزد آنکه دلی را زخود بیازاری.
2706