2752
2734
منم عاشق یه نفر بودم 10 سال همریگه رو میشناختیم و اون چند بار نامزد کرد با دخترای دیگه ولی به من پیشنهاد نمیداد فقط بخاطر اینکه من یه بار قبلا ازدواج نا موفق داشتم و خلاصه به اینکه 2 سال رابطه جدی داشتیم در کمال نا باوری رفت و عقد کرد بدون اینکه به من بگه و من از داداشش فهمیدم کات کردم ولی داغون شدم نابود شدم خلاصه این اقا الان تو عقد طلاق گرفته و پشیمون که چرا منو نگرفت منم ازدواج کردم و الان عاشق همسرم هستم و خداروشکر که بهش نرسیدم و خدا این شوهرم رو بهم داد که مثل فرشتست ولی اون نمیدونه ازدواج کردم و مدام پیغام میده که تو رو خدا بیا ازدواج کنیم من محلش نمیزارم تا حال منو بفهمه ...😢😢😈😈😈
سه اصل هیچ وقت باکسی بیشتر ازجنبه اش رفاقت نکن,درددل نکن,شوخی نکن حرمتها شکسته میشود............ هیچ وقت به کسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نکن,محبت نکن,لطف نکن تبدیل به وظیفه میشود.............. هیچ وقت ازکسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نخواه,کمک نگیرانتظارنداشته باش تبدیل به منت میشود
فاطمه جان علت به هم نرسیدنتون هرچی که بوده بزار کنار
به هرحال قسمت نشده
به زندگی عادیت برگرد
سخته
ولی بهترازاینه که مابقی عمرتو تو خاطرات گذشته زندگی کنی
ان شاءالله یه بخت خوب و یک همسر مناسب قسمتت بشه و زندگیت سرشار ازشادی و آرامش بشه
یـــــــــــا جواد الائمـــــــــــه ادرکنـــــــــــی *اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم* .................................................................................................................... قبول ترجمه متون مدیریت و مباحث کارآفرینی................................ http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1017083
2731
دوست عزیز منم 11 سال عاشقش بودم ولی منو نمیدید دوستم داشت عاشق نیود ولی نامردی کرد فقط به یه دلیل پس الکی زندگیتو خراب نکن جونیت و خراب نکن کسی که ازدواج کرده و سرش تو زندگی خودشه و داره خوش میگذرونه و برا زندگیش برنامه ریزی میکنه کو تو رو تو اون زندگی نخواسته پس فراموشش کن عزیزم زود یه نفر که میدونی موقعیتش خوبه پیدا کن و ازدواج کن چون شاید الان فکر کنی نتونی فراموش کنی ولی باور کن اگه عشق شما دو طرفه بود اره نمیشد فراموش کرد ولی عشق شما یکطرفه بوده پس از دلت پاک میشه و به اینم فکر کن برا زنها فقط ازدواج نیست اگه سنتون بالاتر بره برا بچه دارشدن هم سخت میشه ...عاقلانه فکر کن همه لیاقت خوشحالیی رو دارن پس خودتو تو حسرت کسی که لیاقت نداره نزار ....
سه اصل هیچ وقت باکسی بیشتر ازجنبه اش رفاقت نکن,درددل نکن,شوخی نکن حرمتها شکسته میشود............ هیچ وقت به کسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نکن,محبت نکن,لطف نکن تبدیل به وظیفه میشود.............. هیچ وقت ازکسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نخواه,کمک نگیرانتظارنداشته باش تبدیل به منت میشود
خب پس کار شما سخت تر شده, ولی در نهایت زندگی ادامه داره. اولا اینکه اصلا معلوم نیست با ازدواج عشق شما پایدار میموند تا اخر عمر یا نه. ثانیا, قسمت و سرنوشت رو فراموش نکن. مفیدترین کاری که الان مبتونید انجام بدید, یک سرگرمی و مشغله کاری و ذهنی هست. برای خوشبختیش دعا کنید, خیلی اروم میشید.
جان زنده دلان سعدیا که ملک وجود***نیارزد آنکه دلی را زخود بیازاری.
آخه همش مقایسه میکنم عشقم با خاستگارام عشقم نقاط ضعف داشت ولی برا من کم رنگ هستن ولی نقاط ضعف خاستگارام خیلی برام بزرگن ،البته برا خانوادم عکسه این هست
جایی که راه نیست .....خدا راه می گشایید
فاطمه جان, این حس الان شما, اسمش رو من نمیتونم عشق بزارم, چون داری خودت رو عذاب میدی. و بهت حق هم میدیم. شرایط سختیه. ولی اونچه از همه چیز مهمتره, خود شما هستی, سلامتیت. اینده ت, خوانواده ت. این اقا رو از ذهنت بیرون کن, تا بتونی زندگی کنی. اگر نامردی در حقت نکرده, بگذار توی قلبت بمونه. ذهنت رو بسپار به روال عادی زندگیت.
عشقت اگه سرتاپا نکته مثبت هم بوده مال تو نشده حتی اگه جداهم بشه و بیادسراغت به نظرم دیگه ارزش ازدواج نداره
یـــــــــــا جواد الائمـــــــــــه ادرکنـــــــــــی *اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم* .................................................................................................................... قبول ترجمه متون مدیریت و مباحث کارآفرینی................................ http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1017083
فاطمه جان, شانس یک بار در خونه ادم رو میزنه. درباره خواستگار هات خوب فکر کن. با عقلت تصمیم بگیر, نه دلت. خودت میگی نقاط ضعف داشته, ولی شما اونها رو کوچیک کردی. حالا نقاط ضعفش رو بزرگ کن.
مرسی دوستان ، احتمالا برم خارج از کشور برا ادامه تحصیل -آخه واقعا نمیتونم دوباره عاشق بشم و کسی دوست داشته باشم و خانواده ام اصرار به ازدواج دارند و من درتوانم نیست
جایی که راه نیست .....خدا راه می گشایید