2737
2739
عنوان

در پاسخ به تاپیک افروز جون....

47 بازدید | 32 پست
من باز هم میگم به سرچشمه رجوع کنید.. شما سوره ی کوثر رو گذاشتید... بوسه ی پیامبر و بلند شدن ایشون در مقابل یه دختر رو ندیدین بعد اودین کلیک کردین رو حرف چرت یه مذهبی نمای لا ابا...... .. خدا خودش افریننده هست و بهترین اسم روی مقام دختر گذاشته:" کوثر" و پیامبر داناترین انسانها هست در این مذهب و بهترین عنوان رو گذاشته برای مقام زن... "ریحانه"
خدایا فرزندانم را در این دنیا به (ما) و ما را در ان دنیا به (فرزندانمان) ببخش... امین
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با شعار چیزی درست نمیشه عزیزم
شما رفتار امروز جامعه ما با زن رو ملاک قرار بده ببین راضی هستی واقعا ؟؟؟
هان ای عقاب عشق ، از پشت قله های مه آلود دور دست ، پرواز کن به دشت غم اگیز عمر من ، آنجا ببر مرا که شرابم نمیبرد .....
2731
اینا همونایی هستن که سوراخ دعا رو گم کردن... اینها والضالین هستن.. همون گمراهان.. اینها همون کسایی هستن که امام علی از اونها به فغان اومده و ار اونها با عنوان زاهد احمق یاد کرده.... اینها مذهبی نما هستن که باید دل بر اونها سوزاند
خدایا فرزندانم را در این دنیا به (ما) و ما را در ان دنیا به (فرزندانمان) ببخش... امین
الهام جون رفتار جامعه ی ما چه ربطی داره با اصل مقامی که این دین قایل شده.. حرف من اینه.. بله تاپیک بزنید هزارتا با این عنوان که : نظر جامعه ی امروز ما... جامعه ی انقلابی ما و.. این هست و بعد عکس بزارید.. چکار دارید به سرچشمه...
2740
دیگه کسی که به زن خودش بگه الاغ چه توقعی میشه ازش داشت حرفاشو باید به عنوان جوک خوند یه بارم تو نماز جمعه گفت بود تو این هوا که سگم از خونه بیرون نمیاد باریکلا به شما مردم غیور که اومدین نماز جمعه
♥️👨‍👩‍👦‍👦🙏
2706