2733
2734
عنوان

در پاسخ به تاپیک افروز جون....

| مشاهده متن کامل بحث + 47 بازدید | 32 پست
مامان آبی ول کن لا اکراه فی الدین یه سری ها میخوان خراب کنن چهره دین رو ولی نگران نباش
کسی که تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست.! انسان دیگری ست با دیدگاه دیگر، فقط همین...... اگر فقط همین یک اصل را می پذیرفتیم، روابطمان بهتر می شد، آرامشی توام با احترام. به همین سادگی.....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا یه سری ها بخوان دست و پا بزنن که چهره دین رو خراب کنن جز این بوده که بارها زمین کربلا رو شخم زدن پس چی میشه که هرسال زائرش بیشتر و بیشتر میشه
کسی که تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست.! انسان دیگری ست با دیدگاه دیگر، فقط همین...... اگر فقط همین یک اصل را می پذیرفتیم، روابطمان بهتر می شد، آرامشی توام با احترام. به همین سادگی.....
2731
چ بیشخصیت و بی ادب بعد ی عده میان پشت سر همچین ادمی نماز میخونن
دنیاپر اﺳﺖ ، اﺯ اﻧﺴﺎﻥ ﻫﺎی ﺧﻮﺏ . . .اﮔﺮ ﻧﺘﻮاﻧﺴﺘﻲ اﻧﺴﺎﻥ ﺧﻮﺏ ﭘﻴﺪا کنی !!!ﺧﻮﺩﺕ ﻳکی اﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺑﺎش                          
آیت الله حسنی امام جمعه ارومیه در خاطراتش درباره فرزند بزرگش رشید که به گروههای منحرف ملحق شده بود می نویسد: " جایش را شناسایى کردیم. در کمیته انقلاب تهران با آیت‌الله مهدوى‌کنى تماس گرفتم و گفتم: یک موردى هست، چند نفر مسلح بفرستد. نگفتم پسرم است..... گفتم اگر مقاومت یا فرار کند، بزنید، نگذارید فرار کند و اگر هم تسلیم شد، دستگیر کنید و به کمیته تحویل بدهید. آنها رفتند و او را دستگیر کردند." او ادامه می دهد: "رشید را بعد براى بازجویى و محاکمه به تبریز انتقال دادند. او چون محل فعالیت‌هایش آذربایجان بود در این شهر محاکمه و به اعدام محکوم شد و بلافاصله حکم اجرا گردید…» آیت الله حسنی می نویسد: « من در مورد انقلاب با هیچ شخصى ولو پسرم باشد، شوخى ندارم و با هیچ احدى در این مورد عقد اخوتى هم نبسته‌ام. هنوز هم اگر یکى از فرزندانم بر ضدانقلاب و رهبرى خداى ناکرده فعالیت کند، همان کارى را خواهم کرد که با رشید کردم."
وای پسرش این دیگه کیه بابا
این دیگه از مغز استخوون جوگیر شده بعد میگن داعشیا کین خوب اینان بابا همینا فقط باید فرصت دستشون بیاد
واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
لیلا جان اینایی که گفتی هیچ ربطی به دین ندار ه سیاست کشوری هست که توش داری زندگی میکنی
لیلا جون : در مورد سوال اولت: ولا این قضیه در همه ادیان بوده و ما الان ده تا کتاب انجیل داریم و هنوز این دین خیلی هنرکرده دوما اگه اجبار بودو امکان هیچ رشد و تنزلی نبود که پس فرق ما با فرشته یا شیطان چی بود... سوال دومت: لا اکراه در اصل دین هست... الان هیچ مسیحی رو در ایران گردن نمیزنن و یاحتی زردشتی یزد رو اما وقتی کلیت رو قبولکردی نظر شخصی جایی نداره. و اون که از دین برگرده مرتد هست و حکمش همینه
خدایا فرزندانم را در این دنیا به (ما) و ما را در ان دنیا به (فرزندانمان) ببخش... امین
مثل این میمونه که من تو خاک فرانسه به دنیا بیام،صبر کنن بزرگ شم،بعد ازم بپرسن دوست داریی ملیتت کجایی بشه،این مسائل قاعده داره،حالا یا قاعده خون یا خاک،قانون اساسی هر کشوری این رو مشخص کرده،در ادیان مختلف هم قاعده اینه،مسیحی زاده یهودی زاده مسلمان زاده،امیدوارم جواب سوالت رو گفته باشم دوست عزیزم
دین و سیاست رو خواهشا قاطی نکنین اینا هرکدوم دو مقوله جدا هستن
2706