2737
2739

از بالا نگاه کردنش زجرم میده .یه بار دعوامون شد بهم گفت ما اومدیم تورو گرفتیم چون خانواده ی نداری(بی پولی) هستین.اومدیم گرفتیمت که تو دستمون باشی.حتی بابا میگفت از اون دختراس که بگی بیا گاو داری نه نمیگه. چند ماهه از این حرفا میگذره هر شب این حرفا تو دلمه دارم میترکم از حرفایی که زد ومن نتونستم جواب بدم از بالا به من نگاه کرد توهین وتحقیرم کرد.قلبم ارامش نداره نفرت وکینه تمام دلمو گرفته.خوبیاش به چشمم نمیاد.

اگر دین ندارید وبه خدا وبه قیامت اعتقاد ندارید لااقل آزاده مرد باشید....میشه برای آرامش دلم صلوات بفرستین...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینقدر باخودم مرور کردم وکه حد نداره.دخالتاش تو زندگیمه.نه برای بچم تصمیم میتونم بگیرم نه برای شوهرم.یه ادم بی دست وپا بی سوادم

اگر دین ندارید وبه خدا وبه قیامت اعتقاد ندارید لااقل آزاده مرد باشید....میشه برای آرامش دلم صلوات بفرستین...
2728
شوهرت کدوم طرفیه؟مهم اینه

شوهرم میگه تو حرفی نزن بزار بگه.اگر حرفی نزنم طرف منه اگر دفاع کنم از خودم طذف اون

شوهرت موضعش چیه؟ اونم هز این حرفا میزنه؟ 

نه ولی شوهرمم یکم عصبی هست.انتطار داره حرفی نزنم به مادرش

چرا جوابشو نمیدی بگو  شعور و فهم و نمیشه با پول خرید ک متاسفانه خیلیا ندارن

چی بگم؟با شوهرم چه کنم.مادر شوهرم خیلی وحشیه خیلی

2740

خدا جوابش بده انشالله 

با دارایی و پول کسی از کسی بالاتر نیست بالاتر بودن انسان ها از همدیگر فقط فرق بین اعمال خوبشونه ولش کن بسپارش به خدا 

شوهرم میگه تو حرفی نزن بزار بگه.اگر حرفی نزنم طرف منه اگر دفاع کنم از خودم طذف اون

دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوس

اینو همیشه یادت باشه جلو شوهرت خیلی با مادرش خوب باش اما وقتایی ک تنهایید با خنده و جوری ک حرص بخوره جوابشو بده

یا مثل یه شاه راه برو یا جوری راه برو که برات مهم نیست شاه کیه😈🙌🏻

عزیزم مهم شوهرته واقعا 

بذار مادرش تا میخواد زر بزنه چه اهمیتی داره

پیشنهاد من اینه که یه مدت دور باش ازش رفت و امدتو به حداقل برسون و همکلام نشو باهاش

عزیزم مهم شوهرته واقعا  بذار مادرش تا میخواد زر بزنه چه اهمیتی داره پیشنهاد من اینه که یه مدت ...

اگر یه هفته نرم جرم میده 

حق داره به هر حال مادرش هست ولی خب شما هم حق داری دفاع کنی از خودت اما شوهرت طرف تو باشه بهتره تا ای ...

خیلی خستم نه زبون دفاع دارم نه توان تحمل

2706