2733
2734
عنوان

روش قطعی باطل السحر

2109 بازدید | 22 پست

https://www.ninisite.com/discussion/topic/10211945/معجزه-ختمو-نذر-بهتر-ازین-رو-سراغ-ندارم-معجزه-حقیقی?page=370

بچه ها لطفا برین داخل لینک و پست اول تاپیک معجزه را لایک کنید

خدایا شکرت که با معجزه های زیبات سورپرایزم کردی.خدایا شکرت که به من یه فرزند پسر سالم و صالح و عاقل دادی.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

لایک کردم 

خدایا ازت ممنونم که هستی ممنونم که هرجا کم آوردم حواست بهم بود ممنونم که بدیهایی رو که کردم با خوبی جواب دادی ممنونم که با گناه کردن دلت رو شکستم و تو گفتی عیب نداره و منو بخشیدی ممنونم که تنبیه ام نکردی نه خودت رو ازم دریغ کردی نه نعمت هات رو. خدایا خیلی دوست دارم میخوام به همه بگم که چقدر خوبی میخوام همه بدونن که چه خدای خوبی دارم دوست دارم خدا جون همیشه 

الان من الان از طریق این لینک با تاپیکتون اشنا شدم .اصلا چیج شدم انقد پیام خوندم نمیدونم‌چی ب چیه.فقط ی چیزی.من ۸سال با یکی بودم الان نمیدونم‌چش شد میخاد ازدواج کنه ختی خاستگاری هم رفته..من هرچی چله و زیارت عاشورا بوده دارم میخونم انشلا ک نتیجه ببینم..میگم باید چیکار کنم؟ چندماه پیش ذکر ۱۲۴۰۰۰تا رو شرو کردم. روزی هزارتا.ولی بعد ی مدت بعضی روزا اصن نفرستادم..از اول شرو‌کنم؟ بگین چیکارکنم حالم بده وقت ندارم

میشه یه صلوات
دعا میکنی بش برسم؟ خیلی سختی کشیدم بخاطرش..یه صلوات برام بفرس   دعا کن اگ ازدواج کرد هیچوقت اپن روز منی نباشه تو این دنیا .چون مجبورم با خنده و شادی برم عروسیش نمیشه نرم ...خیلی بده دعام کن .خدایا امام زمان معجزه کنین برام😓لعنت ب اونشب ک تاصبح گریه میکردم😓دیدی فراموش نشدی عشقم...امام رضااااا تورو ب خدا کمکم کن دست تو دستش بیام حرمت 
2740
الان من الان از طریق این لینک با تاپیکتون اشنا شدم .اصلا چیج شدم انقد پیام خوندم نمیدونم‌چی ب چیه.فق ...

سلام عزیزم.صفحه ۳۵ تاپیک را حتما بخون و به خانم مازنین استارتر تاپیک پیام بده

خدایا شکرت که با معجزه های زیبات سورپرایزم کردی.خدایا شکرت که به من یه فرزند پسر سالم و صالح و عاقل دادی.
سلام عزیزم.صفحه ۳۵ تاپیک را حتما بخون و به خانم مازنین استارتر تاپیک پیام بده

سلام نمیشه بش پیام بدم.تاپیک هاش همه قفل .چیکارکنم

دعا میکنی بش برسم؟ خیلی سختی کشیدم بخاطرش..یه صلوات برام بفرس   دعا کن اگ ازدواج کرد هیچوقت اپن روز منی نباشه تو این دنیا .چون مجبورم با خنده و شادی برم عروسیش نمیشه نرم ...خیلی بده دعام کن .خدایا امام زمان معجزه کنین برام😓لعنت ب اونشب ک تاصبح گریه میکردم😓دیدی فراموش نشدی عشقم...امام رضااااا تورو ب خدا کمکم کن دست تو دستش بیام حرمت 

درخواست دوستی بهش بدین

یا اینکه تاپیک بزنید و تگش کنید و مشکلتون تو تاپیک بهش بگین

درخواست دوستی بهش بدین

دادم قبول کرده.ولی پیاما برام نمیان..حااا بش گفتم تو تاپیکام بزاره برام .نمیدونم دیگ پیاممو میبینه یا ن

2706