2737
2734

امروز با دختر بزرگم که ۸ سالشه رفتیم دنبال دختر کوچیکتره مهد 

تو مهدشون یه سگ کوچولو دارن که هر کی رو می بینه  خیلی  پارس می کنه اسمش مکسی یه

ما خودمونم سگ داریم و بچه هام با سگ آشنا هستن .

امروز که رفته بودیم دنبال دختر کوچولوم مکسی نزدیک‌ما بود.دختر بزرگم خم شد نازش کنه.مرید دستشو محکم گاز گرفت 

کف دستش و روی دستش از سه جا عمیق زخم شد

امروز مگه مهد بازه؟

کاش ناشناخته می ماندند، آدم هایی که فکر می کردیم بهترین اند! آن هایی که رویِ معرفتشان حساب کرده بودیم. کاش سر از کارشان در نمی آوردیم، آن رویِ سکه شان را نمی دیدیم، نقابشان را کنار نمی زدیم. کاش تصوراتمان را، اعتمادمان را، آرامشمان را؛ خراب نمی کردیم...! لیلا که شدی حرف مرا میفهمی، مجنون تمام قصه ها نامردند...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واکسن هاری باید بزنید

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
2728
2740

باید آمپول هاری بهش میزدن حتما

دختر ایرونی همصدای من،خون شرقیه تو رگای من،عاشقت شدم یار جون جونی،دختر ایرونی دختر ایرونی...🤍💚        قدر خودتو بدون دختر زیبا قوی باش و نزار چیزی باعث شکست و غمگین شدنت بشه...          خدا محبت است🤍✝️ صلح، آرامش،آزادی☘🤍🤍🤍
2706