2737
2734
عنوان

دخترم قدش کوتاهه؟؟!🙂

206 بازدید | 19 پست

خانوما دختر من ۱۸ بهمن امسال میشه ۱۱ سالش میره کلاس ۵ متولد ۱۳۹۱،وزنش ۳۳ کیلو قدش ۱۴۵ یا ۱۴۷،بنظرتون کوتاهه یا عادیه‌؟!

دوستاش ۱۵۵ هستن میگه من کوتاهم😶

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

دخترِ دخترداییم میخواد بره چهارم قدش ۱۴۷ 

من خودم کلاسدپنجم بودم قدم ۱۴۶ بود الان ۱۷۲ قدم 

نگران نباش

میانِ‌هَمِه‌گَشتَمُ‌ عاشِق نَشُدَم‌مَن! طُ چِ‌بودی‌کِ‌تورا‌دیدَمُ‌دیوانِه‌شُدَم‌مَن..❥︎シ︎️
2740

طبق جدول قد که دارم تو این سن نوشته ۱۴۴،که بعد سن بلوغ و تو سن ۱۸ سال میشه ۱۶۳،اگه همینجور پیش بره،ان شاءالله قدش بیشتر از ۱۶۵ میشه و عالیه

من یک دختر چادریم،چادرم مشکیه.ولی تمام لباسهای خونگیم صورتیه...من یک دختر محجبه ام،خنده هام توی خیابون بلند نیست ولی  فضای خونه پر از خنده های شاد منه...چادرم مشکیه ولی دل مرده نیستم...من محجبه ای دلشادم،چون خدا رو دارم...خداجونم ممنونم که دارمت،خدایا شکرت🤲😍 سلامتی وظهور امام زمان صلوات(اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)
نه پریودنشده هنوز

دوستاش حتما جهش قبل پریود داشتن وگرنه دختر شما قدش خیلی خوبه،نگران نباش

من یک دختر چادریم،چادرم مشکیه.ولی تمام لباسهای خونگیم صورتیه...من یک دختر محجبه ام،خنده هام توی خیابون بلند نیست ولی  فضای خونه پر از خنده های شاد منه...چادرم مشکیه ولی دل مرده نیستم...من محجبه ای دلشادم،چون خدا رو دارم...خداجونم ممنونم که دارمت،خدایا شکرت🤲😍 سلامتی وظهور امام زمان صلوات(اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)
طبق جدول قد که دارم تو این سن نوشته ۱۴۴،که بعد سن بلوغ و تو سن ۱۸ سال میشه ۱۶۳،اگه همینجور پیش بره،ا ...

ی دختر دیگه هم دارم امسال میشه ۱۳ سالش قدش ۱۶۵ اون بلنده نسبت به همکلاسی هاش

چیکار کنم بلند بشه

قدش خوبه اصلا کوتاه نیست

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
چیکار کنم بلند بشه

قدش خوبه خانومی ولی اگه نگرانی متخصص غدد ببر،شیر ،بادام،سنجد عالیه

ی دختر دیگه هم دارم امسال میشه ۱۳ سالش قدش ۱۶۵ اون بلنده نسبت به همکلاسی هاش

خب اون پریود میشه حتما،درسته؟جهش داشته ایشون،ولی این دخترتون هنوز جهش نداشته

2706