2737
2734
عنوان

روش قطعی باطل السحر

806 بازدید | 14 پست

https://www.ninisite.com/discussion/topic/10211945/معجزه-ختمو-نذر-بهتر-ازین-رو-سراغ-ندارم-معجزه-حقیقی?page=370

خدایا شکرت که با معجزه های زیبات سورپرایزم کردی.خدایا شکرت که به من یه فرزند پسر سالم و صالح و عاقل دادی.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
@zzzo    

بله گلم.برو تاپیک معجزه پست اول را لایک کن

خدایا شکرت که با معجزه های زیبات سورپرایزم کردی.خدایا شکرت که به من یه فرزند پسر سالم و صالح و عاقل دادی.
2740

استارتر ببخشید اینجا سوال میکنما ...

ولی کسی میدونه چرا نمیشه تو سایت ثبت نام کرد ؟

دوستم همه مراحل رو انجام میده ، ولی بازم در آخر مینویسه همه گزینه ها باید پر باشه ...

کسی میدونه چرا اینجوریه ؟https://s8.uupload.ir/files/screenshot_۲۰۲۳۰۷۲۷-۰۹۴۳۱۵_samsung_internet_6lw.jpg

دوتا هم مرورگر عوض کرده ...

نی نی یار شما میدونی ؟

@نی_نی_یار_3    

❌ جان عزیزت لایک نکن ❌
کدوم صفحه اش نوشته باطل السحر را؟تعداپ صفحات زیاده اخه

فکر کنم صفحه ۴۴۰ باشه

کدوم صفحه اش نوشته باطل السحر را؟تعداپ صفحات زیاده اخه

سلام عزیزم صفحه ۴۵۱

طبق صفحه ۳۵ نیت کن و نیابت شهید سید مجتبی سید مجرد قمی فراموش نشه
هرروز کمتر از ۱۰۰۰ تا نفرست تا سرعت و قدرت نذر بیشتر بشه
تسبیح تربت ثواب صلوات و قدرت و سرعت نذرت رو به روایتی ۴۰ برابر به روایت دیگری ۷۰ برابر میکنه
اگر مشکل خاصی هم داری و مدت هاست حل نشده صفحه ۴۵۱ یه دستور باطل السحر و باطل الطلسم قرآنی هست اجرا کن

خوش به حالتون با این سطح از دغذغه ها

اخه کی برا زندگی های شما سحر میگیره    

جمع کنید بساط این همه خرافات و جهالت 

آن قدر قوی باش تا بتوانی رها کنی و آن قدر صبور باش تا بتوانی منتظر چیزهایی باشی که لایقشانی  
2706