2737
2734
فردا 8/8/89 قراره برم سزارین کنم و پسر کوچولومو دنیا بیارم ولی خیلی میترسم اخه نه تجربه ای از اتاق عمل دارم و نه تجربه ای ازبیمارستان رفتن از بعد از عملو به هوش امدنش خیلی میترسم تا بفهمم پسرم سالم و خوبه نصف العمر میشم
عزیزم وقتی بیهوش میشی دیگه چیزی نمیگذره تا نی نی تو ببینی گلم نگران نباش
خواهشا برای منم دعا کنم نی نی صالح و سالم داشته باشم
در این سرزمین هر آنچه برما گذشت نیک و بدش از آن ماست مائیم وارث این سرزمین و اندیشه پدران.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2740
سلام عزیزم. الهی که به سلامتی و خوشی . مواظب خودت باش و توکل کن به خدا. واسه سلامتی و خودت و نی نی گلت دعا می کنم . موقع زایمانت یاد همه مامانا باش. من خودم تو هفته 26 هستم .و یه مامان منتظرم تا دختر پاکم رو زودتر ببینم.
مبارکه گلم اصلا نترس مامانا که نمیترسن شما خودت باید بچه ات و بترسونی ههههههههههههههه ( منظورم از بلندی و آتش و دویدن تو خیابون و... سوتفاهم نشه ها) من امروز میرم حرم حضرت معصومه حتما برات دعا ی مخصوص میکنم بیهوشی هم که خدمتتون عرض کنم با همسری کل بنداز میتونی تا 10 بشمری بعد تو اتاق حواست به شمردن باشه کلا جای جالبیه چون تا میایم کنجکاوی زنانه مان را ارضا کنیم بیهوش میشیم بعد هم که دیگه میبینیم ای دل غافل بیهوشمون کردن نفهمیدیم چه بلای سرمون آوردن هههههه ولی جدای این حرفا خدا خودش هوای مامان مهدیه گل داره
در دنیا تنها یک قلب است که برای تو می طپد آن هم قلب خود توست.
مهدیه جون من به عنوان یک مادر که تجربه 2 سزارین رو داشتم روش بی حسی نخاعی رو بهت پیشنهاد میدم چون عوارضش خیلی کمتره در ضمن لحظه ی به دنیا اومدن نی نیت کاملا هوشیاری و اولین گریه شو میشنوی که خیلی حس قشنگیه.در هر صورت زایمان خوبی رو برات ارزو دارم.
ای واژه خجسته آزادی ... آیا به عمر من تو تولد خواهی یافت ؟...آیا تو پا به پای فرزندانم رشد خواهی داشت ؟
سلام بچه ها ممنون از همه شما بالاخره نی نیم بدنیا امد و بعد از 12 روزتونستم بیام خدا رو شکر سزارین راحتی داشتم و همه چیز به خوبی تموم شد و الان پسر گلم توی بغلممه برای همه نی نی سایتها دعا کردم انشالله که نی نی های سالمی دنیا بیارین
2706