2733
2734
عنوان

تبخال لعنتی

132 بازدید | 11 پست

بچه ها من 3ماه قبل تحت استرس بودم تبخال لب زدم، اون جوشای گنده اش خوب شد ولی لبم ورم و سوزش و جوشای خیلــــــــــــی ریز آبدار داشت و هنوزم بعد 3ماه داره 🥲

یه دوره قرص و پماد اسیکلوویر تحت نظر پزشک مصرف کردم، نهایتا یه روز خوبه باز همین ک یه روزپماد نزنم دوباره لبم ورم میکنه و میسوزه و میخاره و جوش میزنه

کسی راهکاری جز این پماد و قرص داره واسه تبخال؟ 🥲

خیلیییی اذیت میشم 3 ماهه مدام پماد میزنم

یـــه خوش قلـــبِ مهربـــون☺❤

عزیزم این تبخال شما عادی نیست باید مشکل اصلی درونی رو بفهمید ویروس تبخال از مشکلات توی بدن میاد حالا یه موقع تب میکنیم یا استرس یا از خواب میپریم میزنه ی هفته ای خوب میشه ولی این که شما میگی عادی نیست 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من از وقتی ک یادم میاد زمان پریودی تب خال میزدم ینی همیشه خدا لبام تب خال داشت تا ۵ سال پیش ی طرف صورتم فلج شد ک گفتن فلج بلز وویروس تب خال این بلارو سرم اورده باکلی فیزیوتراپی عصب صورتم برگشت ولی خداروشکر دیگه تب خال نزدم از تب خال متنفرما

یکی تو همین سایت گفت ویتامین د. بخور هر هفته تبخال نمیشی 

یکی دیگم گفت   وقتی اولش داره فقط میسوزه سیر بزار روش تا چند دقیقه... 

من دوتاشو انجام دادم خیلی خوب شد. با سیره که همون اولش انگار ویروساش مردن 

عزیزم این تبخال شما عادی نیست باید مشکل اصلی درونی رو بفهمید ویروس تبخال از مشکلات توی بدن میاد حالا ...

اخه پزشک گفت تنها راهکار پماد و قرصشه که اونم جواب نداد مگه این بار پیش یه پزشک دیگه برم

یـــه خوش قلـــبِ مهربـــون☺❤
اخه پزشک گفت تنها راهکار پماد و قرصشه که اونم جواب نداد مگه این بار پیش یه پزشک دیگه برم

تبخال اونم مدلی که زود خوب نشه دلیل داخلی داره باید بهش رسیدگی بشه من خودم تبخال زیاد میزنم ولی خوب نهیت یک هفته زمانشه 

2740