2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی فی البداهه ؟ 

لطفا درخواست دوستی ندید ! چرخ اقبال به منفعت من چرخیده ، جهان حول محور اهداف من در گردش است اراده من بر سرنوشتم غلبه و چیره است هیچ چیز مرا از رسیدن به اهدافم باز نمی دارد انسان بزدل هزاران بار می میرد اما انسان شجاع فقط یکبار طعم مرگ را می چشد اطمینان داشته باش تو آن چیزی هستی که می خواهی باشی من بر اساس رهنمود های کائنات در مسیر اهدافم پیش می روم و چیزی در جهان مرا از رسیدن به اهدافم باز نمی دارد من در مسیر خوشبختی قرار دارم و هر چه پیش می روم خوشبختیم تکمیل تر میشود سرنوشت من از آن چیزی که تصورش را کنم زیباتر نوشته شده . خداوندگار یکتا و بی همتای من مرا به سوی هر آنچه خشنود و خوب است هدایت می کند . من در پرتوی هدایت او هرگز گمراه نخواهم شد . جهان هستی هر آنچه که بخواهم به من می دهد . من لیاقت بهترین ها را دارم .
2728
2738
در مورد معرفی یک دبستان منظورم اینه به عنوان ارم و لوگوی مدرسه ، بچه ها بخونتد هر روز

شما اسم و‌رسم مدرسه رو بگید ان شالله شعر خوبی میشه ساخت

دنیا و حال خوب و خوشش عاید شما/مارا برای شعر و غزل آفریده اند
میشه ۵ ۶ تومن😂😂 نه واقعا شاعرم ولی اینجا اولین جاییه که میگم حتی مامانمم نمیدونه در مورد چی باشه ...

عزیزم در مورد یه دبستان پسرانه  به شعر نیاز دارم. 

شعر ساده ی دبستانی

اگر کمکم کنی ممنون میشم

مثلا درونمایه ش اینا باشه:

تلاش و موفقیت و خروش و کلمه ی آمین

اسم دبستان پسرانه آمین درونمایه ش تلاش و خروش و ما امید مدرسه ایم و آمین امیدش به ماست و ...

تا فردا ان شالله میگم میفرستم 

دنیا و حال خوب و خوشش عاید شما/مارا برای شعر و غزل آفریده اند
2706