2733
2739
عنوان

فکر میکنم وسواس دارم کمک😢

73 بازدید | 7 پست

تقریبا ۲ ۳ سالی هست که وسواس دارم با کوچکترین چیزی فکر میکنم باید غسل کنم یا تو خواب بعضی وقتا که خواب بدی میبینم صبح ها نیمدونم باید غسل کنم یا نه خیلی ذهنم درگیر میشه شاید ۳ ۴ ساعت و اعصابم خیلی خورد میشه درحدی که دلم میخاد گریه کنم

شبا استرس دارم که نکنه خواب بدی ببینم و نیاز به غسل داشته باشم

فکر میکنم من نجسم پس اینجا و اونجا رو هم نجس کردم باید بشورمشون

برای هر نماز تقریبا ۲ ۳ بار وضو میگیرم و نماز هامو سخت میخونم

وقتی میخندم و بهم فشار میاد همش فکر میکنم ادرار کردم 

میدونمم تا وقتی مطمن نیستم نباید اعتنا کنم ولی همش فکر میکنم نکنه مطمن هستم و دلم نمیخاد مثلا فلان کارو انجام بدم برا همین میگم مطمن نیستم 

چیکار کنم😢😢

یه مطالبی درمورد وسواس تو یه کانال به اسم منجی در ایتا گذاشته بودن مفیده اگر میخواین بخونین

روایت است که چون تنگ شد بر او میدان    فتاده از حرکت ذوالجناح از جولان/نه ذوالجناح دگر تاب استقامت داشت    نه سیدالشهدا بر جدال طاقت داشت/هوا ز باد مخالف چو قیرگون گردید    عزیز فاطمه از اسب سرنگون گردید/بلند مرتبه شاهی ز صدر زین افتاد     اگر غلط نکنم عرش بر زمین افتاد
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

در مورد غسل هم اشتباه میکنی تا رابطه نداشته باشی غسل واجب نداری.مورد دوم هم این هست که وقتی به اوج لذت برسی آبی از بدنت خارج میشه که نسبتا زیاد هست به اندازه نصف استکان.که قطعا شما ترشحاتت رو فکر میکنی چیزیه که غسل میخواد‌.خودت به خودت کمک کن همش شیطونه اصلا غسل گردنت نیس وهیچ مشکلی نداری

بعد از ازدواج فهمیدم که چی به چیه و چقدر الکی گول شیطون خوردم.شما اصلا توجه نکن .خودت بدبخت میکنی با این افکار تو رو خدا اصلا محل نده به این افکار .وقتی اومد سراغت بگو آره من نجسم دوست دارم نجس نماز بخونم دوست دارم همه جا رو نجس کنم ۱۰ روز بی تفاوت باش خوب میشی.من به خدا وبه جان عزیزان پیش خودم قسم میخوردم که امروز هر چی شیطون گولم زد غسل نگیرم و توجه نکنم

2740