2733
2734
پسرم دقیقا دو سالشه و بجز یه سری کلمات که اشتباه میگه اصلا حرف نمیزنه و با اصوات و اشاره منظورشو میرسونه کلماتی که ناقص میگه ماما بابا (البته نه بعنوان خطاب کردن مامان و بابا ) بده رو میگه دده لالایی رو میگه لالا آب رو میگه آ غذل رو میگه عم الله و اکبر رو میگه الله آبنبات رو میگه آبا غذا و خوردنی و پستونکو میگه عم بیرون و پارک و میگه دد تاب بازی رو میگه تا اصوات رو بهتر در میاره مثل صدای گربه که میگه میو یا گوسفند که میگه بع یا وقتی میگم بخواب صدای خخخخخخ در میاره یعنی خرو پف و در کل به همه چیز اشاره میکنه و میگه این چیه هزار بارم که اسمشو بگم میپرسه این چیه چون نمیتونه اسمشو تکرار کنه مدام میگه چیه ....توی محیطی هم که هست خیلی باهاش صحبت میشه و شعر خونده میشه یعنی دورش شلوغه ولی اصلا همکاری نمیکنه شنوایی سنجی هم بردم هیچ مشکلی نداره
بعضی پسرا اینطوی هستن. دیر حرف میزنن ولی وقتی حرف بزنن دیگه آسایش واست نمیمونه چون زیاد حرف میزنن
حالم خوب است... اما در حالت خنثی به سر میبرم...نه خوشحالم...نه ناراحت
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اصلا نگران نشو عزیزم دختر جاری من سه سالش بود شروع به حرف زدن کرد الان مثل بلبل حرف میزنه.اتفاقا اینطوری خیلی شیرینه من دخترم یکسال ونیمی کامل حرف میزد ولی خودم میگم کاش ی ذره دیرتر حرف میزد که بچگیشو بیشتر میدیدم
بچه های شما چند سالشونه؟پسره من کاملا همه چیز رو میدونه و هر کاری رو بهش بگیم انجام میده نسبت به هم سناش رشدش عالیه و متاسفانه چون بزرگتر از سنش نشون میده حرف نزدنش خیلی به چشم میاد و واقعا نگرانم کرده
2740
نگران نباش یهو شروع میکنه به حرف بچه داداشم دو سالگیش چند تا کلمه میگفت فقط دو روز پبیش تولد سه سلگیش بود تو یه سال کاملا به حرف افتاد.حرف هاااااا.یه چیزی میگی برمیگرده میگه نه عمه جون خدا خیرت بده
مشکلی دارم ز دانشمند مجلس باز پرس####توبه فرمایان چرا خود توبه کمتر میکنند؟؟ واقعا چرا؟؟
2706