2733
2739

من 28سالمه شوهرم33پسرم6شغلش ساختمانی هست یه ماشین پراید داریم ازداردنیاازدواجمون ازطریق دوستی بودیازده ساله ازدواج کردیم این سالهاخیلی اختلافهاداشتیم وچندبارم درحدچت خیانت کرده وسه ساله تقریبامن چیزی ندیدم وازکارهاش خبرندارم من ازهرلحاظ ازش سرم چه قیافه خانواده و...همه فامیل چندساله منتظربودن من ازش طلاق بگیرم چون اخلاقش تنده وبی مسئولیت وچندتامشکل دیگه هست

خدایایه روزی یه جای عوض این همه صبوری هام روجبران کن  خدایاازتنهاچیزی که همیشه ترسش تووجودمه لحظه ورودبه قبره خدایا دراون لحظات کمکم کن ازفشارقبرخوف قبروعذاب قبردرامان بداریاارحم الراحمین  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

یکماهه کلاعوض شده جونش به پسرم بسته بودبیست روزپیش سریه شلوغی پاشدپاش روداغ گذاشت قبلا میگفت بچه روبده بروالان میگه بچه هم مال تومیخوای برو

خدایایه روزی یه جای عوض این همه صبوری هام روجبران کن  خدایاازتنهاچیزی که همیشه ترسش تووجودمه لحظه ورودبه قبره خدایا دراون لحظات کمکم کن ازفشارقبرخوف قبروعذاب قبردرامان بداریاارحم الراحمین  

چندوقته سیگاری شده قرص استفاده میکنه نمیدونم ترامادوله یانه ندیدم شبهاتاصبح میره توپارک اهنگ گوش میده هی میپرسم دردت چیه میگفت باخودم درگیرم حال روحیم خوب نیست

من آدمی نیستم زود پیشنهاد طلاق بدم 

ولی راست گفتن توبه گرگ مرگه 

جدا شو

اگه مطمئن شدی داره خیانت میکنه جدا شو خودتو نابود نکن

میانِ‌هَمِه‌گَشتَمُ‌ عاشِق نَشُدَم‌مَن! طُ چِ‌بودی‌کِ‌تورا‌دیدَمُ‌دیوانِه‌شُدَم‌مَن..❥︎シ︎️
2740

بعدکلی تلاش اززبونش کشیدم میگه به یه زن که اشناهست منم میشناسم میگه صبح ازخواب پاشدم دیدم عاشق شدم طرف شوهروبچه هم داره میگه اصلامن توفکرشم نبودم یهوشده رفته به طرف گفته میگه اونم هنگ کردمیگه خودم خیلی ناراحتم چرااین فکراومده سرم میگه بیست وچهارساعته توفکرمه میگه یاتایکماه بایدروخودم کارکنم فراموش کنم یابعدیه ماه خونه وبچه مال تومن میرم

سال پیش خونه یکی کارمیکردزنه عاشق وهرم شده بودالتماسش میکردشوهرم نخواستش زنه گفت یه روزی میرسه توهم یکی روبخوای ولی اون تورونخوادشوهرم میگه نمیدونم دعانوشتن برام یانفرینش گرفته

توشهرمون دعانویس خوب هم نمیشپاسم دیوونه شدم یامیگم برم طلاق بگیرم چون ازقبل هم دع‌اداشتیم همیشه میگفت نمیخوای برو یاهم بمونم ببینم چی میشه پسرم عاشق شوهرمه صبح هابایدژصدتاباباش روبوس کنه بفرسته سرکارطول روززنگ میزنه کی میای خونه نمیدونم چیکارکنم بچه روبردارم برم پسرم دیوونه میشه بدم به باباش الان وضع باباش اورژانسی خرابه نمیدونم چیکارکنم

دعا که هیچی قبول ندارم شوهرت زندگیشوبادستای خودش نابودکرده خانوم محترم چشمی که برقصه دیگه ثابت نمیمونه وقتی یه بارخیانت دیدی بخشیدی یعنی من بهت اجازه دادم یه باردیگه تکرارکنی کارتو بخشش اول راهوبرای اشتباه دوم وامیکنه

الانم دیرنیست بگوبه سلامت عمرتوحروم یه آوم کثیف نکن 

حقیقتا انتظار دارین زندگی‌ای که بر پایه دوستی (و نه تاثیر خانواده‌ها) بوده، بدون خیانت و تمایل به ای ...

دوستی ماچندروزبودبعددرحضورخانواده بودخبرداشتن چون شرایط زندگیم اون زمان خب نبودتن به ازدواج بااین دادم برارفرارازخونه بودکه ازچاله توچاه افتادم

من آدمی نیستم زود پیشنهاد طلاق بدم  ولی راست گفتن توبه گرگ مرگه  جدا شو اگه مطمئن شدی د ...

فقط پسرم باعث شده بمونم

با رفتنت مشکلی حل نمیشه بمون و شوهرت درستش کن بخاطر بچت که بهش وابسته

اره فقط دهنم روپسرم بسته

2706