2737
2734
عنوان

تاپیک مدیریت مخارج و در آمد ها و نحوه ی بهتر پس اندازکردنش (2)💰💰💰💰💵💵

| مشاهده متن کامل بحث + 3719242 بازدید | 46727 پست
کجای شمال مستقل جون ؟ ولی آپارتمان شمال هم نه اندازه تهران ولی باز به نسبت گرون هست من این قیمت ها ک ...

من هم با حرف شما موافقم 

شهر ما هم خونه های 15سال ساخت به بالا کمتر از دو ت نیست 

بحق الحسین (ع)                                                                  اللهم عجل لولیک الفرج                                                          🖤🖤🖤🖤

سلام بچه ها خوبید 

من ازتون کمک گرفتم گفتم پول دارم واسه زایمان گذاشتم بدم طلا گفتید اره 

منم دادم النگو دست دو خریدم 

الان واقعا محتاج پول شدم 

حقوق کم و مشکلات بارداری زیاد 

و داروهای گرون 

ب نظرتون دوتا از النگو هارو بفروشم تقریبا میشن ۳۰ب بالا 

بعد باز بخرم

فقط 6 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام خانمای گل یه مشورت مالی نیاز دارم💚 ما دناپلاس دستی ثبت نام کردیم ک تحویلش پاییز هستش  ...

با این تورم وام گرفتن خیلی گزینه خوبیه هر چند درصد بالا

سپه دو ماهه اندازه پول خودتون وام میده از الان میتونید سپرده گذاری کنید هر چقدر بیشتر بمونه درصدش و بازپرداخت طولانی تر میشه

2742
145متری اون مقدار رهن و اجاره منظورمه  شما میگین با 4ت دو تا خونه میشه شهرستان خرید من میگم شه ...

عزیزم حرف شما درسته اما قبول کنیم که متری ۷۰ تومن بقول خودتون کار یه سازنده ی بنام هست تو اون منطقه ای که شما میگین و حتمن که منطقه ی خوبی هم هست ! اما تهران جنوبی ترین منطقه تازه از ۷۰ تومن شروع میشه و یه ساختمون معمولی حتی شاید بدون امکانات و سال ساخت بالا!!! دیگه همه میدونیم که تهران متاسفانه جزو گرون ترین شهرها به حساب میاد نسبت به بقیه شهرها واقعن مستقل جون دارن منطقی میگن .

2740
عزیزم حرف شما درسته اما قبول کنیم که متری ۷۰ تومن بقول خودتون کار یه سازنده ی بنام هست تو اون منطقه ...

عزیزم من می‌دونم که تهران جزء گرونترین شهرهاست 

ایشون گفتن شهرستان میشه راحت با یک و نیم خونه خرید 

گفتم همچین چیزی نیست شهرستان ما هم یه منطقه ی معمولی باید حداقل 4ت به بالا هزینه کرد واسه خونه های چند سال ساخت

مسلما شهر با شهر فرق می‌کنه و می‌دونم که ملک تهران خیلی گرونه ولی بعضی از شهرستانها هم قیمت خیلی بالاست 

ب نظرم اگه نیست این کادو بکن  بارداریت مهم تره

از یکم بیشتر گیرم یعنی من هرچی پول داشتم بعلاوه خرجی قبل عیدمو گذاشتم واسه طلا یعنی شوهرم داد الان واقعا تو مضیقم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم من می‌دونم که تهران جزء گرونترین شهرهاست  ایشون گفتن شهرستان میشه راحت با یک و نیم خونه ...

من ی شهر کوچیکم 

اما ی واحد اپارتمان ساده و کوچیک حداقل ۲و نیم 

دیگه اگه یکم بروز باشه ک خیللی بیشتر

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از یکم بیشتر گیرم یعنی من هرچی پول داشتم بعلاوه خرجی قبل عیدمو گذاشتم واسه طلا یعنی شوهرم داد الان و ...

ببین نیازات چیه و اران چ خریدایی داری براورد قیمت کن لعد هزینه من 

در نظر داشته یاش ک برا زایمان و خرج بیمارستان و بعدشم بمونه برات پس انداز 

ببین نیازات چیه و اران چ خریدایی داری براورد قیمت کن لعد هزینه من  در نظر داشته یاش ک برا زایم ...

خب برا زایمان من تقریبا ۲۰تومن هزینه میخوام 

بغیر از اون الان 

لباس برا نینی میخوام چون بچه اولم نیس ک سیسمونی بدن 

و باز بغیر از اون کلی داروی گرون قیمت باید بخرم یعنی هرکاری کردیم هموگلوبینم بالا نیومده و باز داروهای گرونتر باید بخرم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706