2737
2739

من ۲۴سالمه و مجردم و درامد ندارم

قبلا یع دوره میکاپ گذروندم کلی پول وسایل و آموزس دادم

الان پدرم میگه برو ادامه بده و دو سع تا لاین دگ هم یاد بگیر،درامد داشته باش

میگه اگ نمیخواستی پی اشو بگیری چرا شروع کردی من کلی هزینه کردم منو ورشکست کردی و این حرفا

هر بار با قران استخاره کردم ،بد اومدددد

چیکار کنم هم تابستونه حوصلم سر میره هم دوس دارم برم  ادامشو

بنظرتون برم یا ن؟استخاره بد اومد عاخه😭

وضع مالیمون خوب نیس

انسان عقل داره استخاره رو میخوای چکار اخه یا بگو علاقه ندارم بهش یا بگو تنبلم

وزززن فعلی بدلیل افسردگی۷۳_ارزومه دوباره برسم۵۰.                                                                       ۷۸🔓۷۳🔓۵۰🔒
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740

بابا استخاره چیهههه 

ایندتو هزینه هارو همچیو میذاری پای استخاره؟؟

کی حالم خوب بشه رو نمیدونم ولی بهت خیلی اعتماد دارم میدونم کمکم میکنی تا به هدفم برسم❤خیلی حالم خوب نیست این مدت توی ی مسیری بودم که نه راه پس دارم نه پیش....  اولین ساله که من از اومدن سال جدید به این اندازه ناامیدم اولین ساله که دارم تنها اشک میریزم...خدایا دیگه حوصله ندارم تمومش کن برام این زندگی رو...🙂خدایا کاش یه راهی باز شه برم سرکار کاش از دوراهی دربیام کاش...💔 ۸تیر برای همیشه از همدیگه جدا شدیم... هیشکی تو نمیشه برام برای آرامش دلم دعا کنید🖤🍂

برو ادامه بده من امروز آرایشگاه بودم درآمدشونو ک دیدم تصمیم گرفتم کنکور قبول نشم برم یاد بگیرم بخدا ک خیلی خوبه

چگونه شرح دهم لحظه لحظه خود را برای این همه ناباور خیال پرست

منم رفتم چندتاام مدرک‌ تخصصی دارم ولی ارایشگرب خیلی زیاد شده باید خیلی انگیزه و مهارت داشته باشی تا بتونی در آمد کسب کنی پشتکار زیادی میخواد و کلا بازاریابیش سختتر از یادگیریشه ولی خیاطی بنظرم بهتره بااینکه یادگیریش سخته اما راحت تر میتونی واردبازار کاربشی

ببین اگه تلاش کنی و ادامه بدی تا جا بیوفتی درآمد آرایشگری خوبه

پاکسازی پوست هم هست اینو هم میتونی بری اگه تو شهرتون میرن

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
برو ادامه بده من امروز آرایشگاه بودم درآمدشونو ک دیدم تصمیم گرفتم کنکور قبول نشم برم یاد بگیرم بخدا ...

اینجوری نیست که فکر میکنی واقعا تلاش زیادی میخواد الانم سرمایه اولیش باید زیاد باشه حداقل باید ۱۰۰ملیون داشته باشی برای یه جای کوچیک تا بخوای به درامد برسی باید از جیبت خرج کنی اونم آیا موفق بشی یا نه من خودم اموزش دیدم چندتا مدرکم دارم خیلی از هم‌دوره ای هامم ارایشگاه زدن بعد جمع کردن یا درامد زیادی نداشتن 

2706