2733
2739
عنوان

خانوما میشه چند لحظه بیاین...

71 بازدید | 4 پست
من یه دختر 23 ماهه دارم که شیر خودمو میخوره. حدود یه هفته پیش ساعت چهار صب از خواب بیدار شدم که بهش شیر بدم. احساس کردم حالت تهوع دارم که با سرعت میرم سمت دستشویی که یهو فشارم میوفته و میخورم زمین. که صورتمو و کمرم کبود میشه. همون موقع رفتم بیمارستان که بهم سرم دادن. انا وقتی اومدم خونه تا همین امروز سرگیجه دارم. و افت فشار. احساس ضعف میکنم ک اما زیاد میل به خوردن ندارم. یه وقتایی گر میگیرم. تپش قلب. رفتم دکتر برام آز نوشته. میگن احتمالا کن خونیه.میترسم نکنه حامله باشم. با اینکه جلوگیری دارم. نمیدونم. کسی اینجوری بوده تا حالا؟
خوب یه آزمایش خون میدادین برا بارداری
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بارداری فکر نکنم احتمالا کم خونی چون هنوز موعدتون هم نشده که عقت ابنداخته باشین
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ
2728