2737
2739
عنوان

هماتوم ساب کورنیک

35 بازدید | 10 پست

سلام خانوما هفته دوازدهم بارداری با ای وی افم دو روز قبل اول لکه بینی روشن بعد خونریزیتقریبا تیره دیدم ک نصف پد پر شد سونوگرافیست گفت هماتوم ساب کورنیک کوچیک پایین ساک حاملگی دیده میشه و اینکه جفت هم پایینه تو این چند روز لکه بینی صورتی و قهوه ای طوری داشتم الان باز لکه بینی روشن دارم میترسم باز تبدیل به خونریزی بشه لطفا اگر تجربه ای دارید بگید استراحتتون چجوری بود و چیکار کردین زود خوب شدین من استراحت مطلقم شیاف مرتب میزارم ولی همچنان لک میبینم

منم داشتم

استراحت کردم در حد دستشویی و حمام و یه آشپزی ساده

توالت فرنگی فقط

نزدیکی اصلا

شیاف شبی یکی

هفته ی ۱۸ که آنومالی رفتم جذب شده بود

منم لکه بینی داشتم یه روز هم خونریزی کردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نداشتن نزدیکی و توالت فرنگی خیلی مهمه اگه نداری از این سیار ها بخر

اوکیه من کلا فرنگی استفاده میکنم سالهاست ایرانی نمیتونم مشکل زانو دارم پس خوبه دیگه این یکی رو دارم فقط نگران اینم طول بکشه من سخت حامله شدم و مدام تو فشار و استرسم

اوکیه من کلا فرنگی استفاده میکنم سالهاست ایرانی نمیتونم مشکل زانو دارم پس خوبه دیگه این یکی رو ...

منم خیلی استرس داشتم ولی به خیر گذشت الان پسرم نزدیک یک ساله شه

نگران نباش خدا نگهدارشه

2740
۱۲هفتمه عزیزم

سلام استارتر میشه جواب بدین هماتومتون برطرف شد من ۸ هفتم تو سونو یه هماتوم دیده شده ؟ چکارا کردین و چیا استفاده کردین ؟

خدا تو زندگیم معجزه کرد میشه برای سلامتی و عاقبت بخیریمون صلوات بفرستین بعد ۸ سال ناامیدی پسرم نور امید شده واسه من و باباش ❤ دخترم دومین معجزه زندگیم خوش اومدی بسرنوشتمون ❤