2733
2734

فقط هم همکار نباشه خواستگارتون باشه دو جلسه بیرون رفتین واس آشنایی اون اومده دنبالتون یهو برگرده بگه ایندفه با ماشین تو بریم بعد ایموجی خنده بذاره مثلا بانمک طور خیر سرش جواب چی میدین؟😐بدم اومد از این حرفش

بعد نوشته فرقی ندارع ماشین هس گفتم تنوع شع😐

مثلا به هوای خودشون بااین حرکات چیپ دنبال اینن بفهمن دختره اویزونه یا نیست. امتحان کردنه مثلا براشون. درحالی که نمیدونن دارن خودشونو از چشم میندازن

شبیه کسیم که میدونه اینجا باید چی بنویسه؟ ^^
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
مثلا به هوای خودشون بااین حرکات چیپ دنبال اینن بفهمن دختره اویزونه یا نیست. امتحان کردنه مثلا براشون ...

ینی میخوام بگم برو باباااا من خودمم حوصله رانندگی ندارم خیلی وقتا تو چی میگی این وسط اخه

نمیدونم چی جوابشو بدم ک ضایع نشه

اخه من دنبال چی اون باید باشم خودمم شاغلم

مثلا به هوای خودشون بااین حرکات چیپ دنبال اینن بفهمن دختره اویزونه یا نیست. امتحان کردنه مثلا براشون ...

والا من اصلا اونو جزو کیس هم حساب نمیکنم خیلی اصرار کرد این دوبار رو رفتم چی فک کرده پیش خودش من از اون خیلی سرترم همه میگن گفته من نیست فقط

من ینی خیلی جدی گرفتم ؟

ب نظر منم منظوری داشت وگرن چ دلیلی داره ک بگه با ماشین شما بریم میخواد مطمیین بش ماشیندخودت بنام خودت؟یا خسیسه میخواد میخواد از الان بر تو خط چت بازی...

2740
خوبه که اینجوری پیشنهادش خوبه به نظرم استقلال خودتم میبینه

ینی من بد برداشت کردم؟ خوشم نیومد واقعا

اخه من ن ب ماشین اون احتیاج دارم ن محتاج پولشم خودم شاغلم فکر بدی نکرده باشه راجب من ک این حرفو زده؟

ب نظر منم منظوری داشت وگرن چ دلیلی داره ک بگه با ماشین شما بریم میخواد مطمیین بش ماشیندخودت بنام خود ...

خط چت بازی چیه؟

نوشته میخوام تنوع شه. 😐ارواح عمش

بعد نوشته البته اگ رانندگی بلدی😐

لایی کشان برو  من ی بار سر همین پیشنهاد طرفو گلاب ب روت اسهال برگردوندم خونه

تازه نوشته البته اگ رانندگی بلدی😐پررروووو

نمیدونه من هرشب با ماشین بیرونم

دقیقا ببرم دهنشو سرویس کنم😂

خط چت بازی چیه؟ نوشته میخوام تنوع شه. 😐ارواح عمش بعد نوشته البته اگ رانندگی بلدی😐

بگو باشه ولی اینشو دیگه ندیده بودیم

بعدم برو خیلی مستقل و برخورد مثل همیشه معمولی شاید خواسته امتحان کنه

ولی بفهمه ریده به شخصیت خودش

ینی من بد برداشت کردم؟ خوشم نیومد واقعا اخه من ن ب ماشین اون احتیاج دارم ن محتاج پولشم خودم شاغلم ف ...

نه بد نگفته اخه چرا ناراحت شدی، 

یعنی اون دوبار که با ماشین اون رفتین باید ناراحت بشه؟ 

بگو باشه ولی اینشو دیگه ندیده بودیم بعدم برو خیلی مستقل و برخورد مثل همیشه معمولی شاید خواسته امتحا ...

واییی بنویسم باشه ولی اینشو دیگه ندیده بودیم؟خیلی خوب گفتی😂

ینی ببرم ماشینو ضایع شه؟ همکارم هستیم ی روز درمیون همو میبینیم بدبختی 

2706