2733
2739

یه بلاگری رو داخل اینستاگرام دنبال میکنم، هدف پیجش کلا درباره اصول درست و صحیح آموزش غذا خوردن بچه ها، خوابشون، بازی کردن باهاشون و چیزای دیگست. پسر خودش ۱ سال و نیمشه و کاملا بلده خودش غذا بخوره، ساعت ۸ شب میخوابه و ۷ صبح بیدار میشه، در طول روز کلی با بچش بازی میکنه و دائم از نکات درست و اصولی نگهداری بچه ها میگه، و واقعا هم من هرچیزی که خوندم یا شنیدم که درست هست رو تو پیج این خانم دیدم که داره انجام میده. پسرشم هزار ماشالا کلی تپلی و سرحاله. وقتی استوریهاشو میبینم واقعا حالم بد میشه از این همه درست و به جا بودن، نمیدونم اسمش بزارم حسادت یا هر چیز دیگه ای، اما واقعا احساس میکنم اگر اون مامانه پس من چیم، منم خیلی تلاش میکنم همه چیز برای بچم خوب باشه ولی انگار بازم یک هزارم اون نمیشه 🥲🤦‍♀️

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
منم همین حسو دارم بچم نحیف و لاغر  الان تاپیک زدم شربت سیپرو بهش میدم دفعش زیاد شده همع گفتن ن ...

سیب زمینی بهش بده وزن میگیره

اگر تمام شب را به خاطر از دست دادن خورشید گریه کنی،لذت دیدن ستاره ها را از دست خواهی داد!
منم مث شمام همش حس بد دارم نسبت به خودم اسم پیجش چیه

Mahyakhodaa

اکانتش اینه

یعنی انقدر اصولی بچه بزرگ میکنه من واقعا نمیدونم چجوری به کاراش میرسه، چرا پس من اینقدر کمبود وقت دارم

2740
منم همین حسو دارم بچم نحیف و لاغر  الان تاپیک زدم شربت سیپرو بهش میدم دفعش زیاد شده همع گفتن ن ...

منم همینم، دکترش گفته شیرشو کم کن، همش بهانه میگیره همش گریه میکنه

به نظرم اینا یا نیروی کمکی دارن یا نصفش فیلمه..مگه میشه کسی خودش همه کار کنه و همه وقتش و در حال باز ...

ببین یعنی یا در حال آب بازی با یچشه، یا کتاب میخونه یا بازی میکنه، یا غذا میده، خب خونرو کی تمیز میکنه کی آشپزی میکنه؟ کی جارو میکشه؟ من واقعا مشکل دارم درمورد همه اینا

مطمئن باش یکی و‌داره اینکارو میکنه..این فقط با بچه ست.. پیجش چیه اسمش

Mahyakhodaa

اینه اکانتش

واقعا دست تنها نمیشه، من یمدت خواستم همه چی خوب باشه خودم داشتم دیوونه میشدم