2733
2739
عنوان

سالگرد ازدواج

18089 بازدید | 63 پست
چند وقت دیگه چهارمین سالگرد عروسیمون هستش دنبال راههایی هستم برا جشن گرفتن. همسرم خیلی اهل ذوق هستش و هر سال یه جوری من رو سوپرایز میکنه مثلا یه بار من رو به بهانه ای از خونه دور کرد و بعدش که اومدم دیدم رو تختمون رو با گل رز قلب درستیده و هدیه ام رو هم وسطش گذاشته. یه بارم خونه رو پر از شمع کرده بود من کلاس بودم و شب بر میگشتم اونم این کار رو کرده بود.البته من هم اون رو غافلگیر میکنم اما امسال ایده ای ندارم. میشه بهم ایده بدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دست شوهرت رو سر شوهر من ............
هههههههههههههههههههه

چه شوهر رمانتیکی ..................به نظرم بزار امسال باز اون سورپرایزت کنه چون خوب کارشو بلده
دست مامانش درد نکنه با پسر بزرگ کردنش هههههههههههههههههههههههههههه
2740
من خودم یه بار کل خونه رو پر از گل کردم و رو میز ناهار خوریهم پر از برگای گل بعد کیک پختم و گذاشتم رو گلا وقتی اومد خیلی غافلگیر شد و از اون موقع همش میخواد من رو غافلگیر کنه. دیگه من کم آوردم. ههههههههههههه
صبح قبل از اینکه بره سر کار یک نامه (دعوتنامه ) تو جیبش بگذار و بهش آدرس یک رستوران رو بده و باهاش اونجا قرار بگذار .

عصر هم خودت زودتر از ساعت معین آراسته برو اونجا.

من یک جشن کوچیک دو نفره رو ترجیح میدم. هدیه ات رو هم بگذار رو میز.
2706