2733
2734
عنوان

به نظرتون عاشقم؟

73 بازدید | 5 پست

پارسال که خواست بیاد خواستگاری حس خیلی خوبی بهش داشتم، تا یک هفته درست و حسابی  غذا نمی‌خوردم، همش اونو تصور میکردم/ تا اینکه بنا به دلایلی نیومدن و دیگه تو ذهنم نبود‌. 

اما چند روز پیش قرار بود بیان دوباره تصورش کردم تو ذهنم و نمیتونم غذا بخورم، به نظرتون عشقه 

شما قبل ازدواج اینطوری بودین؟

اگر مطلبم به دردتون خورد یک صلوات برا ظهور آقا بفرست 😍هر روز یک مطلب جدید که یاد گرفتم رو تو نی نی سایت می‌نویسم🦋😍✨ امیدوارم بدرد بخوره.🤍✨ یه دوست خیلی خوبی دارم، شهید ابراهیم هادی/ تو هم یک دوست شهید برا خودت انتخاب کن. تاثیرشو حتما میبینی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای منم یه مدت با یکی داشتم اشنا میشدم هیچی از گلوم پایین نمیرفت شبا از فکرش تا صبح بیدار میموندم کل ...

بعد چی شد

اگر مطلبم به دردتون خورد یک صلوات برا ظهور آقا بفرست 😍هر روز یک مطلب جدید که یاد گرفتم رو تو نی نی سایت می‌نویسم🦋😍✨ امیدوارم بدرد بخوره.🤍✨ یه دوست خیلی خوبی دارم، شهید ابراهیم هادی/ تو هم یک دوست شهید برا خودت انتخاب کن. تاثیرشو حتما میبینی
2728