2737
2739
عنوان

یعنی بچم داره به دنیا میاد؟؟؟!!!!

913 بازدید | 16 پست
سلام من الان 36 هفته و 5 روزمه و قراره 20 خرداد اگه خدا بخواد سزارین بشم اما الان چند روزه کمر و دلم خیلی درد میکنه به نظرتون اینا علائم زایمانه؟اگه الان بچم به دنیا بیاد میزارنش تو دستگاه؟یعنی نارسه؟میتونه شیر بخوره؟
اینم بگم که من از ماه 4 درد داشتم و قرص ایزوکسوپرین برای جلوگیری از زایمان زودرس مصرف میکنم . لکه بینی هم اصلا" تا حالا نداشتم خدا رو شکر
:)
انشالله چیزی نیست عزیزم خدا خودش هر وقت صلاح بدونه میفرسته بقلت به خدا امید داشته باش
هرگز کوچیک شدن رو بهانه ی نبخشیدن قرار نده چون اگه قراربود کسی با بخشیدن کوچیک بشه، خدا اینقدر بزرگ نبود..........
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم ناراحت نباش استرس هم نداشته باش بچه من تو هفته 36 به دنیا اومد کیسه ابم پاره شد تو دستگاه هم نذاشتنش مشکلی هم نداشت کاملا سالم بود نگران نباش
آرزویی بکن .گوش های خدا پر از آرزوست و دستهایش پر از معجزه .آرزویی بکن .شاید کوچکترین معجزه اش بزرگترین آرزوی تو باشد!
2738
ببین ممکنه دردهات بیشتر هم بشه... کشاله های رانت و واژنت هم دردناک بشن به دهانه رحمت فشار بیاد ولی همه اش طبیعیه... فقط حواست باشه که کنترل کنی دردهات ریتمیک نشن... یعنی چک کن ببین هر چند وقت یکبار درد میاد سراغت... اگر مثلا یک ساعت یکبار سی ثانیه درد داشتی... بعدش شد پنجاه دقیقه یکبار ... بعدش چهل دقیقه... اونموقعست که باید حتما بری دکتر... در غیر اینصورت نگران نباشو از این روزهای باقیمونه لذت ببر که تمام این دردها واست میشن خاطره های خیلی خیلی شیرین... منم مثل تو ایزوکسوپرین میخوردم تازه شیاف پروژسترون هم استفاده میکردم.. از روز اول هم دردهای وحشتناکی داشتم.... الهی که به خوشی و سلامتی زایمان کنی خانومی...
در ضمن من هفته سیو چهار که رفتم دکتر برای چکاپ (چون کلا خیلی استرس داشتم و همیشه نگران بودم) دکترم یه نفس راحتی کشید و گفت خدارو شکر خر من از پل گذشت.... چون دیگه از هفته سی و چهار به بعد بچه کامله و در صورت بدنیا اومدن هیچ مشکلی نداره.... اینو گفتم که بدونی نباید بیخودی به خودت استرس بدی...
دکتر برات آخر سی ونه هفته وقت سزارین گذاشته.... تو واقعا باید خیالت راحت باشه عزیزم... چون خیلی ها خیلی زودتر سزارین میکنن... ولی به هر حال با نظر دوستان کاملا موافقم که با دکترت در تماس باش و حالتهات رو براش بگو تا بیشتر آروم شی... البته الانها دیگه باید هفته ای یکبار چک بشی درسته؟
2706