2733
2734
با سلام ، در اواخر ماه 5 بارداری برای فرزند دومم هستم . دختر 2/5 دارم . متاسفانه همسرم به هیچ عنوان هیچ کمکی در امور منزل نمیکنه . بارها و بارها ازش خاستم که کمک کنه و محبت کنه . توجه کنه اما اصلا فایده ای نداره و اوضاع روز به روز بدتر میشه . فایل های مختلف براش فرستادم . اما .. با توجه به اینکه بنده شاغلم و واقعا توانایی انجام همه امور رو ندارم چه پیشنهادی دارید لازم به ذکر که همسرم کلا اهل کار کردن نیست و احساس میکنم در این دوران به خاطر تذکر های من که البته هیچ فایده ای هم نداشته خیلی خیلی بیشتر شده . دیشب سر این قضیه بدجوری دعوا کردم . طوری که اصلا سابقه نداشته.لطفا منو راهنمایی کنید واقعا هم از لحاظ جسمی و هم از لحاظ روحی کم آوردم
و من در انتظار فرشته آسمانی دیگری هستم که زمینی بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
من واقعا هیچ مشکل دیگه ای به جز این مورد ندارم . همسرم خیلی خوبه ولی اصلا کمک کردن تو کارش نیست . من تا الان همه کاراها رو خودم انجام میدادم چون نتیجه نگرفتم اما الان دیگه واقعا نمیتونم
چقدررررر کتابی گفتی ...
وقتی میگویم التماس دعا یعنی دیگر از دست خودم کاری بر نمی آید یعنی بریده و خسته ام....خدایا بحق نا امیدی آقا ابوالفضل و بحق دلشکستگی امام حسین بزار انتظارم تموم بشه به منم یه نی نی ناز بده...اگه چشمت ب امضام خورد التماس دعا ... اگه این اسمش بهاره و قراره ک از تو خبری برام نیاره نمیخوامش..اگه این اسمش بهاره و قرار ه بیشتر از ابرای اون دوتا چشم من بباره نمیییخوامش...عید و بی تو نمیخوام ..رختای نو نمیخوام..سال تحویل ک هیچ ..دنیارو بی تو نمیخوام...
تا الان همش به خودم میگفتم اشکال نداره به قول شما از جیبش کمک میگرفتم اما واقعا تو دوران باردای غیر از کمک کارگر ، با وجود ی بچه کوچیک باید همسرت کمک حالت باشه. مخصوصا از لحاظ روحی . همسرم توی این دو ماهه اخلاقش خیلی خیلی عوض شده
2740
ادمها واس مردی باید بچه بیارن ک قدر شناس باشه و مثل پروانه دورشون بچرخه!!! وقتی این ادم باهاتون همکاری نمیکنه روحی و جسمی خسته تون کرده شمارو ارضا نمیکنه از نظر نیازای عاطفیتون و در یه کلام خودخواهه،خوو عزیزم اشتباه از خودت بوده و خودکرده را تدبیر نیست،،، منتها هایدی جون پیشنهاد خوبی دادن کارگر بگیر،،،حداقل از جیبش کمک بگیر
يا بساز و دونه دونه مرگ برگاتو ببين !يا بسوز و جنگلي رو شعله ور كن با خودت!!!
اول بگم که این مشکل خیلیییی از خانوماست. اصولا خیلی اوقات زنا تنهان. نمیخام وارد مسایل فمینیستی بشم، این موضوع بده یا خوب، فعلا مهم نیست. مهم اینه بازم سعی کنی رو پای خودت وایسی. دوم مردا بنظر من با توجه به تجربه ای که دارم اگه بهشون توصیه کنی و خصوصا فایل بفرستی و اینجوری بخوای توجیهشون کنی بدتر لج میکنن. اونم بخاطر غرور ذاتیشونه. همسر من خیلییییی خوبه ها. ولی حرف شنوی اونجوری نداره ازم مگه اینکه از راهش وارد شم.
تا ۱۴۰۰ با محمد جواد و محمد باقر و محمد حسین. چیکار کنم دیگه پسر دوستم. خدا ایشالا بهم عطا کنه
2706