2737
2739
عنوان

بچه ها بیایید تا یه موضوعی رو بگم در مورد این آدمای روانی

| مشاهده متن کامل بحث + 86 بازدید | 51 پست
صهبا جان منم همینو هزار بار تکرار کردم اصلا نگید گزارش زدم،یه گزارش بزنید و تمام اینا از هر کلمه ایی حتا فحش هم لذت میبرن
این چنین زیر وزبر عالم نمی ماند مدام،می نشاند چرخ هر کس را به جای خویشتن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه بیمار روانی الان تاپیک زد حرف های ناجور زد تعجب میکنم چرا وارد تاپیک های اینجوری که معلومه مشکلی دارن و سرکاری هستن میشید
نه...من هرگز نمی نالم.قرن ها نالیدن بس است.می خواهم فریاد بزنم. اگر نتوانستم سکوت می کنم.نالیدن فرزندان ماکیاولی را خشنود می کند...
2731
والا بقیه کاربرا تاپیک بزنن کسی نمیره اما کسی که امروز عضو شده میرید داخل تاپیک کلی پست میذارید تا اخرش خودش بگه سرکارید
در صورت تمایل برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید🙏🙏🙏
2740
چرا تعجب!!! هزاربار این تاپیکها زده شده. با عجز و التماس که تروخدا بهم کمک کنید دارم با گریه مینویسم و ... والا این سایت که واسه مهمونی چی بپوشم و بنظرتون از خرف فلانی ناراحت بشم یا نه و بنظرتون ماشینمونو بدیم دست فلانی و این حرفها تاپیک میزنه و حوصله همه رو سر میبره جای تعجبی نداره وقتی میبینی این تاپیکها پر از کاربره
عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
اون هفت صفحه راهنمایی بیشتر رواعصاب منه اخه همه خانم های بزرگ عاقل بعضا مادر جرا هرکی هر قصه محیرالعقولی میگه باور میکنن بعدم هی میگن برین بیرون این جیزا هست خیلی زیاده!!!!!!!!!!!!!!!!!!! تاوقتی این حجم از ساده لوحی هست بلوز ویقه وکت وکراوات هم ول کن نیستن
حال متکلم از کلامش پیداست
2706