2733
2734
عنوان

عمل بینی و فشار خون و استرس

74 بازدید | 10 پست

سلام رفقا خوبین

مادرم نوبت عمل داره شیش روز دیگه

و اینکه خیلی استرسیه و فشارخون بالا داره

ممکنه مشکلی به وجود بیاد؟

شما سابقه داشتین ک با فشارخون بالا عمل کنید؟

من خواهرم فشار خون بالا داره

عمل کزد خداروشکر مشکلی نبود

به مادرتون بگید استرس نداشته باشه

منم عمل کردم واقعا از دندونپزشکی هم راحت تره 

هییییچ دردی نداره ادم هیچی نمیفهمه فقط میخوابه و با یه حال خوب بیدار میشه

من سابقه عمل بینی داشتم و اینکه اینجور میگن ۲ ساعت دیر تر ب هوش اومدم منو نیاوردن بخش  . میگفتن ترسیده حالش اینجور شد. البته دکترم وایساد تا من ب هوش بیام بعد رفت . بعد ۲ ساعت آوردن دیدن بهتر شدم.

دکترشون تو جریان هستن ک فشار بالا هستن چیزی نگفتن برای استرس ایشون؟

مثلا دارویی چیزی ک آرومش کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خواهرم فشار خون بالا داره عمل کزد خداروشکر مشکلی نبود به مادرتون بگید استرس نداشته باشه منم عم ...

خودمم عمل کردم پیش دکتر خودمم عمل دارن ولی باز استرس دارن به خاطر فشارخون میترسه

2731
من سابقه عمل بینی داشتم و اینکه اینجور میگن ۲ ساعت دیر تر ب هوش اومدم منو نیاوردن بخش  . میگفتن ...

در جریانن و گفتن قرصهاشو بخوره قرص ضد استرسم همینطور

شما بعد از به هوش اومدن حالتون خوب بود؟چه قرصهایی مثرف میکردین

خودمم عمل کردم پیش دکتر خودمم عمل دارن ولی باز استرس دارن به خاطر فشارخون میترسه

میگم خواهرم مشکل فشار خون بالا داشت

اتفاقا اونم قبل عمل میگفت فقط استرس فشار خون رو دارم 

ولی مشکلی نبود

دکتر بیهوشی حواسش هست مشکلی پیش نمیاد

فقط فقط فقط نترسه 

من اتاق عمل دیدم یهو ترسیدم دکتر گفت بشین اروم باش باهام حرف زد ی ربع بعد رفتم بیهوشی 

اصلا هیچی نیس هییییچ دردی نداره اصلا عملی نیست ک خدای نکرده اتفاق بدی بیفته . اون بنده خدا قبلا برا زایمان رفته اتاق عمل نیاید بترسه و استرس بگیره ..  

2738
در جریانن و گفتن قرصهاشو بخوره قرص ضد استرسم همینطور شما بعد از به هوش اومدن حالتون خوب بود؟چه قرصه ...

خوبه ک دارو داده برا استرسشون. 

من اصلا نمیترسیدم ذوق نداشتم ولی یکم استرس خب طبیعیه . من انگار اتاق عمل دیدم جدی شد برام 😅

وگرنه ک بعد چند سال خورم یهو تو ۲ ماه پیگیری کردم برا عمل و میخواستم زودتر باشه. 

حالم خوب بود بعد عمل بعضی میگن خون و تهوع نهه اصلا طبیعی یکم اونجا دراز کشیدم بعد نمیدونم ۲ ساعت چقدر ترخیص شدم اومدم خونه فقط دراز کش بودم و مراقبت های بعدش ک داداشم و مادرم بودن

ن دارویی نخوردم یادم نمیاد جز ی استامینوفن ساده برای درد ک شب اومد سراغم گفت بخور. 

اره ترس مشکله شما قرص کنترل فشارو خونتونم خورده بودین؟

من فشار خون ندارم عزیزم. 

ولی خب مادر شما ک باید بخوره دیگه 

اتاق عمل دکتر بیهوشی ، دکتر جراح و ی نفر دیگه هست مراقب فشار و ضربان همه مراقبن. 

من تحقیق خیلی کردم و دیدم آدما رو  

انشالله ک اتفاقی نمیفته فقط خیالش راحت کنید باهاش حرف بزن بگو قرصاش بخوره برا استرس پوکساید داد یا چی نمیدونم استفاده کنه. همش ۱ ساعته بیهوشی