2737
2739
اولی ۳۸ کامل دومی ۳۸ هفته و ۵ روز البته من سز بودم دوتارو
دریا هم که باشی گاهی در چهارچوب خودت نمی گنجی،سر میکوبی به صخره و ساحل دست و پا میزنی کسی حرفت را نمی فهمد. پس از جدالی سخت با خودت بی رمغ، غمگین ، تنها، به خودت باز میگردی. دنیای بی رحمی است . اما تو تز دنیا بیرحم تر باش. بجنگ با هرچه تو را از آرزوهایت دور میکند.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دومی رو هفته۲۹ به خاطر درد و باز شدن دهانه رحم سزارین شدم پسرمم ده روز تو دستگاه بود بعدم پر کشید و رفت ما موندیم یه عالمه حسرت پشیمونم چرا اصلا به فرزند دوم فکر کردم
کسی هرگز نمی داند چه سازی می زند فردا ،چه می دانی تو از امروز،چه می دانم من از فردا ،همین یک لحظه را دریاب،که فردا قصه اش فرداست
2728
مهسا جونم خوبی؟؟خیلی بیادت بودم ...عزیزم ناراحت نباش توکل بر خدا کن ...منم مث تو بود شراایطم
خدایا تو زیباترین حضور زندگی منی💞(سلام بر ابراهیم) مردی از تبار نور و ایمان که در سخت ترین شرایط زندگیم ناجی من شد🌸🤚برای روح این شهید بزرگوار یک صلوات بفرست عزیزی که داری امضام می‌خونی ان شاالله حاجت روا باشی 🌹🙏
اولی 40 هفته پر شد. دومی بعد از پنج سال هفته 39 پر شده بودم تو شکمم مرد. دومی رو باید خیلی پیگیر باشی نزار زیاد بمونه... من که این دفعه حامله بشم میگم کامل شد درش بیاره. البته من طبیعی بودم هر دو رو
و خدایی که همین نزدیکی است ....
2740
البته من 22 هفته بودم ....منم گاهی پشیمون میشم چرا به دومی فک کردم ....ولی خوب خواست خدا این بود ...
خدایا تو زیباترین حضور زندگی منی💞(سلام بر ابراهیم) مردی از تبار نور و ایمان که در سخت ترین شرایط زندگیم ناجی من شد🌸🤚برای روح این شهید بزرگوار یک صلوات بفرست عزیزی که داری امضام می‌خونی ان شاالله حاجت روا باشی 🌹🙏
هدی جون قربونت خوب که نه دارم میسازم چاره چیه ممنون آرتمیس جان ایشاله به سلامتی زایمان کنی
کسی هرگز نمی داند چه سازی می زند فردا ،چه می دانی تو از امروز،چه می دانم من از فردا ،همین یک لحظه را دریاب،که فردا قصه اش فرداست
میدونم چی میگی با تمام وجود درکت میکنم ...من یه سال میگذره .....الانم 5 ماهه اقدامم ...نمدونم چرا باردار نمیشم
اولی رو 37 هفته مسمومیت بارداری داشتم شدید تهدید به کما رفتن خودم بود برای همین زایمان کردم البته با القای درد طبیعی زاییدم. دومی رو پنج سال بعد 40 هفته کامل

به خـــــــدا ” دل ” آلزایمــــــــر نمی گیره ! بفهمیــد آدم ها . . .

ایشالا همه باردارا به سلامتی دورانشون رو سپری کنن....و این اتفاق واس هیچکس نیفته ...خیلی سخته ...
2706